רון שחר פפראצי, נובמבר 2019 (צילום: פול סגל)
צילום: פול סגל

מעבר לקריירת ההנחיה שלו ולתפקידי המשחק בהם הוא מגיח מפעם לפעם, לרון שחר יש עוד תחביב שמניב לו לא מעט תשומת לב: להגיב ברחבי הרשתות החברתיות את דעתו, בלי להתבלבל ובלי לחסוך בביקורת.

בחודש יולי שחר התנהג כאחרון הטוקבקיסטים וייעץ למעיין אדם למצוא לעצמה גבר ש"רוצה ילדים" במקום להקפיא ביציות ואתמול זה קרה שוב. במהלך דיון על האם אפשר להחמיא לאישה או לגבר כשאומרים לה "רזית", רון איבד כל רסן.

"זאת מחמאה לאנשים חיוביים וסיבה למריבה אצל השליליים", סיכם רון את דעתו בעניין, אך כעבור מספר דקות זכה להסבר ותשובה מפורטים: "אתה חושב שלהחמיא לחולת סרטן שרזתה זה לגיטימי? אתה חושב שזה מחמיא לי כשמציינים שרזיתי כי אני בדיכאון? אתה אדם שטחי וכל מה שחשוב לך זה רזון. רזית זה לא מחמאה כי השמנת זה לא עלבון".

שחר, כמו שכבר למדנו להכיר אותו, היה חייב להשיב וכך הוא כתב: "שקט!!! להגיד לאדם חולה מתוך דאגה 'רזית' זה שטוח? להיות אכפתי ודואג זה שטוח? באיזה עולם? אולי חוסר טאקט אבל שטוח? הכל עניין של קבלה, איך אנחנו מקבלים מה שנאמר לנו. די לחפש שריפות". זמן קצר לאחר שכתב את התגובה הזו, הוא מחק אותה מהאוויר.

רון שחר יוצא נגד טוקבקיסטית (צילום: צילום מסך, מתוך instagram)
"רון שחר חושב שהוא יכול להשתיק אותי" | צילום: צילום מסך, מתוך instagram
רון שחר יוצא נגד טוקבקיסטית (צילום: צילום מסך, מתוך instagram)
"שלף את קלף האישה ההורמונלית" | צילום: צילום מסך, מתוך instagram

כשרון שוב נענה על ידי אותה האישה שהתייחסה בחריפות לעובדה שבחר להשתיק אותה, כך הוא בחר להגיב לה: "זה בטח ההורמונים של אחרי הלידה, מקווה שתצליחי להירגע למען הרך הנולד".

לפי פרסומיה של אותה גולשת, שחר לא נרגע ולמרות שמחק את התגובה הקשה שכתב לה - החליט לשלוח לה הודעה בפרטי. "תגידי לי, למה את מנבלת ככה את הפה? מוציא אותך לא טוב, חבל. כמה שנאה ורוע - וואו", כתב ואילו היא השיבה: "שקט? אתה כותב לאדם זר שקט? מאשים אותי בהורמונליות? אתה אדם דוחה, מבחיל ושוביניסט. מי מתנסח ככה?".

"אני הסברתי לך למה רזית זו לא מחמאה להרבה אנשים ולך נדמה מאיזשהי סיבה שזה לגיטימי להשתיק אותי", כתבה אותה גולשת בשיחה עם רון. "מי נראה לך שאתה? הסברתי לך שרזון והרזיה לא תמיד מגיעים ממניע של רצון, אבל אתה לא מסוגל לפתוח את הראש ובטח שלא לנהל דיון מכבד".

"התפרצת לשיחה שלא שלך בצעקות, אז אני אשתיק אותך", ענה לה שחר. זמן קצר לאחר מכן כתבה אותה גולשת פוסטט ארוך בנושא: "אני בהלם שהייתי צריכה לחסום(!) גבר מפורסם שמבוגר ממני ב-20 שנה כי נשארתי רועדת בצד השני של המסך. נשארתי רועדת, יש לי מיגרנה מכעס, אבל לא, אני לא אשתוק. זה לא משנה מי אתה, כמה אתה מפורסם ומה יש לך בין הרגליים, נגמרו ממזמן הימים שבהם גבר יגיד לאישה 'תסתמי יא הורמנלית' והיא תשב בפינה בדממה. אפשר להתווכח ולא להסכים, אי אפשר לסתום פיות בכזאת אלימות ושוביניזם!".

מטעמו של רון שחר טרם התקבלה תגובה על הידיעה.
רון שחר יוצא נגד טוקבקיסטית (צילום: צילום מסך, מתוך instagram)
עברו לפרטי. רון שחר והעוקבת | צילום: צילום מסך, מתוך instagram
רון שחר יוצא נגד טוקבקיסטית (צילום: צילום מסך, מתוך instagram)
"אדם זר שצועק עליי?" | צילום: צילום מסך, מתוך instagram