אחרי שכבש את ליבם של מאות מעריצים כשאירח את הפיינליסטים של "הכוכב הבא לאירוויזיון", אלה- לי להב ואור עמרמי ברוקמן בהופעה שלו בהיכל מנורה, עדן חסון החליט, ובצדק, שזה הזמן לצאת לחופשה מפנקת. במקרה שלו, תכניות בנפרד ומגפת הקורונה בנפרד.

הטיסה של הזמר וחבריו הייתה אמורה לצאת בעוד ימים ספורים לתאילנד, אך למרות שהכל היה כבר סגור, מהמלונות ועד פרטי הפרטים הקטנים של הטיול, החליט חסון שלא להתעלם מהוראות משרד הבריאות והחל לשקול ביטול עקב התפשטות הנגיף באזור. מי שחוותה את אותו הדבר בימים האחרונים, כידוע, היא נועה קירל.

עדן חסון משנה מסלול, פברואר 2020
צילום: צילום פרטי

קירל, כפי שסיפרנו לכם לראשונה, הייתה אמורה לצאת לחופשה בתאילנד יחד עם מרגי רגע לפני תחילת הטירונות שלה - אך בשל החשש מהוירוס היא החליטה לשנות יעד והשניים נחתו בימים האחרונים במלדיביים. אחרי התלבטות והתייעצות, החליטו חסון וחבריו כי הם גם לא לוקחים את הסיכון ושינו את היעד לאלתר.

בשבת הקרובה, רגע אחרי שיסיים את הופעתו בפסטיבל הנשים באילת, חסון יעלה על מונית לשדה התעופה בן גוריון, שם יפגוש את חבריו והם יעלו על טיסה ליעד החדש שבחרו - מקסיקו.

החבורה של חסון תמריא אל חופי קנקון ולאיה דל כרמן שם יבלו כמעט שבועיים שלמים של בטן גב, מנוחה מפנקת ואפס חשש מנגיף הקורונה. כי מה שמסוכן לנועה קירל, מסוכן לכולנו.

עדן חסון 2020
תכף במקסיקו השמשית | צילום: אלוני מור, יחסי ציבור