כמה דברים נועה קירל הספיקה לעשות השבוע. בזמן שאנחנו בקושי מצליחים לסיים את כתיבת האייטם הזה, נועה הספיקה להתגייס לצה"ל, להופיע בגמר "הכוכב הבא לאירוויזיון" וגם לתכנן טיסה עם בן זוגה, יונתן מרגי.

כפי שדובר רבות השבוע, נועה אמנם התגייסה לצבא, אך הטירונות שלה תתחיל רק ב-17 בפברואר והיא עוברת מסלול גיוס קצת שונה, כי בכל זאת, מדובר בכוכבת בסדר גודל שהצבא כמעט לא ראה קודם לכן. לאור החופשה הקצרה שנועה קיבלה בין הגיוס לטירונות, חשפנו לראשונה כאן ב-mako סלבס כי עתידה לטוס עם מרגי לתאילנד, אלא שאז התכניות קצת השתנו.

נועה קירל
חלמו על תאילנד - והחליפו יעד. נועה ומרגי | צילום: פרטי

זמן קצר לפני שנועה ומרגי הגיעו לשדה התעופה, הם החליטו שבשל חשש הדבקות בוירוס הקורונה ההולך ומתפשט במזרח הרחוק ובעולם בכלל, הם ישארו בישראל ויחליפו יעד. בהתייעצות עם האנשים הקרובים אליהם, נועה ומרגי התלבטו רבות לאן לטוס וכיצד יעשו זאת מבחינה טכנית.

ובכן, אם חשבתם שהחופשה של השניים תתבטל בשל הביקורת הרבה שקירל ספגה על כך שהיא טסה רגע אחרי הגיוס - טעיתם, כי הכרטיסים לתאילנד אמנם בוטלו, אך השניים יבלו את התקופה הקרובה במלדיביים, לא לפני עצירה קטנה ברומא. בשעות האחרונות הם כבר הגיעו לנתב"ג ובעוד זמן קצר ינחתו באי החלומי. אל תשכחו אותנו רק, סבבה?