מארחת משחירה על היילי בולדווין: ״היא תמיד הייתה לא נחמדה״

היילי בולדווין חטפה תה רותח מג׳וליה קראולן, מארחת יפהפיה בת 23 שעובדת במסעדת Nobu היוקרתית בניו-יורק. כלומר, לא תה רותח אמיתי - אם כי מדבריה של ג׳וליה, נשמע שקצת מגיע לה. ג׳וליה פתחה חשבון טיקטוק, והעלתה אליו סרטונים בו היא מדרגת את מידת הנחמדות של הסלבס שהגיעו לסעוד את לבם במסעדה. היילי בולדווין קיבלה ציון 3.5 מתוך עשר, בצירוף ההסבר: "זה יהיה שנוי במחלוקת, אבל פגשתי אותה מספר מכובד של פעמים והיא תמיד הייתה לא נחמדה“.

הסרטון זכה לחשיפה מטורפת, ומצא את דרכו גם לגברת ביבר בכבודה ובעצמה. לזכותה ייאמר שהיא החליטה להתנצל, ואמרה: "הסרטון הזה הגיע אליי ורציתי להגיד שאני מצטערת אם התייחסתי אלייך בגישה רעה או בוויבים לא טובים. זו לא הייתה הכוונה שלי! קשה לי לשמוע שהייתה לך חוויה רעה איתי, אבל אני שמחה שהסבת את תשומת ליבי כדי שאוכל להשתפר! מקווה שניפגש שוב כדי שאוכל להתנצל גם באופן אישי“. טוב, התרכננו.

האחיין של קנדל ג׳נר שופך את כל הסודות בחשבון אינסטגרם - ואז החשבון נמחק

מייסון, בנם בן העשר של קורטני קרדשיאן וסקוט דיסיק, הוא אחרי הכול נצר לשושלת קרדשיאן - ולכן הסיפור הבא לא באמת הפתיע אותנו עד כדי כך. הילד אירח סשן לייב בחשבון האינסטגרם שלו בחודש מרץ, ובו ענה בחופשיות על שאלות של עוקבים, כולל על עניינים אישיים של המשפחה. כשעוקב מסוים שאל אם השמועות שקיילי ג׳נר, דודה שלו, חזרה לאקס טראוויס סקוט, הילד ענה ישירות שזה לא נכון. לאחר מכן חשבון האינסטגרם של מייסון נמחק. אבל נחשו מה? האינטרנט לא שוכח - וצילום של הלייב מצא את דרכו לטיקטוק והפך לוויראלי. אח, ילדים…

 

סרטון הנשיקה-שלא-בהסכמה של סטפן מעורר סערה

עוד מנפלאות הטיקטוק: לאחרונה צף בטיקטוק סרטון שבו תועדה מנהלת בית הספר ״נחשון״ שבחבל מודיעין מנשקת את הזמר סטפן לגר בפה. הזמר, שהתארח בבית הספר, הפנה את פניו לנשיקה אל הלחי - והופתע לקבל נשיקה ישירות על השפתיים. הסרטון אמנם צולם לפני כשנתיים, אבל הפך לוויראלי רק עכשיו - ועורר מהומה שלמה, משום שהסיטואציה המתועדת בו נראית כמו הטרדה מינית. (הדבר גם לא חמק מהתלמידים, שבסרטון טיקטוק אחר לעגו למנהלת, והדביקו על רכבה כתובת נייר: ״כשנישקתי את סטפן... גמרתי!״). סטפן אמר למאקו סלבס: ״"גם אני וגם המנהלת הרגשנו שם לא בנוח. זה קרה בטעות וזה היה מביך לשני הצדדים. לא הרגשתי מוטרד מינית, זה לא ברמות האלה. זה צולם לפני שנתיים. תמיד באינטרנט צצים דברים משום מקום, עכשיו בקורונה עוד יותר כי לאנשים משעמם. חשוב לי שלא יעשו לה שיימינג או משהו כזה. דברים כאלה יכולים לקרות, זה יכל לקרות עם אמא או עם אחות. קורה שמתפספסת נשיקה, הכל בסדר״.

טיקטוקרית מבקשת מנפתלי בנט לשדך לה את הבן שלו

יוני בנט, בנו התיכוניסט של שר הביטחון נפתלי בנט, הוא כוכב טיקטוק בהתהוות - ששבה את תשומת לבה של משתמשת אחרת, בשם תהל שרוני. ולכן, כששרוני פגשה במקרה את בנט האב בקניון, היא הבינה שיש לה הזדמנות של פעם בחיים לבקש ממנו לסדר לה דייט עם הבן. הסרטון הקורע זכה למעל ל-773 אלף צפיות, ואף לסרטון תגובה של יוני בנט עצמו. פאן פאקט: בקאפשן של הטיקטוק שרוני כתבה ״רק ביבי״. אין לנו מושג מי זאת, ואנחנו כבר מתים עליה.

הסרטון המביך מהילדות של עדי ביטי

לכולנו יש סרטונים מביכים מהילדות - אבל לא כולנו גדלנו להיות כוכבים. עבור הסלבס שלנו, לעומת זאת, הסכנה למצוא את הפאדיחות מהילדות בטיקטוק היא אמיתית לגמרי. זה מה שקרה לעדי ביטי, שבטח התפלאה למצוא ברשת החברתית קטע מדהים מקלטת ילדים שבה השתתפה בילדותה, שבו היא (או מישהו אחר וצרוד-גרון) שרה על סיפור המן ומרדכי היהודי מחג פורים. הסרטון כמובן התפוצץ וזכה לכמעט 200 אלף צפיות, אבל יש גם לציין שהוא הועלה בקטע מפרגן, עם הכיתוב ״עדי ביטי הייתה כל-כך יפה בילדותה״. חמסה חמסה, טפו טפו טפו!

 

סערת החטיפה של בריטני ספירס

בריטני, בריטני - מה יהיה איתך? הסרטונים החמודים והתמוהים שהכוכבת מעלה לרשתות החברתיות שלה נראים מוזרים כל כך בנוף הנורמות המקובלות של ימינו, שיש החושבים שהם למעשה סימני מצוקה. התיאוריה המקובלת, עד כמה שתיאוריות קונספירציה יכולות להיות מקובלות, היא שבריטני נחטפה על ידי אביה, כלואה בביתה ללא גישה חופשית לאינטרנט או חירות לעשות ככל העולה על רוחה - ומנסה לשדר אותות מצוקה בטיקטוקים שלה. כך, למשל, משתמש אחד הגיב לה שתכתוב איפה היא נמצאת כדי שיוכלו להציל אותה - ולאחר מכן היא העלתה טיקטוק עם השיר ״מאליבו״ של קים פטרס. בסרטונים אחרים מצא הטיקטוקר הישראלי עופרי שטרייכמן סימני ידיים שיוצרים את המילה ״no״, כתשובה לשאלה האם היא בסדר. לא נשקר, המוזיקה המפחידה ששטרייכמן הדביק לסרטון בהחלט יוצרת אפקט קצת מצמרר…

@ofri_streichman

יש לי צמרמורת ממש מקווה שבית המשפט ישחרר כבר את בריטני #freebritney #fyp #britneyspears #scary #conspiracy

♬ original sound - Ofri Streichman