הדרמות במערכת היחסים של נסרין קדרי הן לא פשוטות בכלל. שלושה ימים לאחר שחשפנו בפניכם את הבעיות בזוגיות שלה ושל הדרבוקיסט שלה, אושר בן דוד, לא מעט מים עברו בנהר ופורסמו בנושא לא מעט דברים. 

הסיטואציה בין נסרין לאושר לא רגילה. השניים, כך לפי מקורבים, הגיעו למצב שהריבים הקולניים הפכו לצרחות, קללות, איומים וזריקת חפצים, עד כדי כך ששכניה של קדרי מודאגים ממה שהם שומעים מדירתה. "רוב השכנים מספרים ומתלוננים שהם שומעים על בסיס קבוע ריבים, צרחות, זריקת חפצים וקללות מהדירה של נסרין", סיפרו לנו דיירי הבניין. מאז פרסום הדברים כאן ב-mako סלבס, פורסם בכלי התקשורת כי אושר ונסרין נפרדו והם כבר לא ביחד, אך בפועל הם עדיין יחד, למרות הטלטלה שחוו במערכת היחסים.

נסרין קדרי והחבר, אוקטובר 2020 (צילום: מתוך הפייסבוק של אושר בן דוד / מתוך האינסטגרם של נסרין קדרי)
עדיין עם נסרין. אושר בן דוד | צילום: מתוך הפייסבוק של אושר בן דוד / מתוך האינסטגרם של נסרין קדרי

"למרות שאולי היה הגיוני שנסרין ואושר יפרדו אחרי שפורסם ברבים על כל הקשיים שיש להם, הם פשוט דיברו על הדברים וכרגע הכל ממשיך ביניהם רגיל", מספר מקורב. "אמנם זה לא היה פשוט עבורם לקרוא את זה ולהבין שכולם יודעים את מה שהם עברו, אבל הם נמצאים בקשר כל כך מורכב שזה לא השפיע לכאן או לכאן".

"זה נראה שמה שפורסם איפס אותם", הוסיף מקורב אחר לקדרי, "הפרסום על זה נתן להם לראות את התמונה מבחוץ ולרצות לנסות ולשנות שיהיה אחרת וטוב ביניהם. לא יודע אם זה יצליח לאור העבר הזוגי שלהם, אבל כרגע הם ביחד והם מנסים".

הבעיות והמורכבות במערכת היחסים בין אושר לנסרין גרמו לסביבתה הקרובה לדאגה רבה ולמסקנה כי השניים לא יכולים להמשיך ולהיות יחד, אך בפועל, כאמור, נסרין ואושר רחוקים מלסיים את הקשר ביניהם.

 

מטעמה של נסרין טרם התקבלה תגובה עד פרסום הידיעה.

 

נסרין קדרי והחבר, אוקטובר 2020 (צילום: מתוך הפייסבוק של אושר בן דוד / מתוך האינסטגרם של נסרין קדרי)
" כרגע הם מנסים ועדיין ביחד". קדרי | צילום: מתוך הפייסבוק של אושר בן דוד / מתוך האינסטגרם של נסרין קדרי