כבר שנה שלמה שנסרין קדרי מנהלת מערכת יחסים מתחת לרדאר ולא חושפת אותה ברבים. קדרי נכנסה לקשר עם הדרבוקיסט שלה, אושר בן דוד. הקשר אמנם פורסם ברמיזה מספר פעמים, אך נסרין מעולם לא דיברה על כך, לא אישרה את הפרטים או חשפה את הזוגיות שנמשכת כבר לא מעט זמן.

אחת הסיבות לכך שנסרין שומרת על הקשר הזה בשקט, כך מקורבים מספרים ל-mako סלבס, היא כי מדובר בקשר לא יציב שכולל לא מעט הפסקות, ריבים סוערים וקאמבקים. לאחרונה, אולי בגלל תקופת הקורונה והעובדה שהשניים לא עסוקים ומופיעים כפי שהם רגילים, הבעיות החריפו, עד כדי כך שהשכנים של נסרין בבניין היוקרה בו היא מתגוררת בתל אביב החלו להתלונן על רעש מכיוון דירתה.

נסרין קדרי והחבר, אוקטובר 2020 (צילום: מתוך הפייסבוק של אושר בן דוד / מתוך האינסטגרם של נסרין קדרי)
אושר בן דוד, בן זוגה של נסרין | צילום: מתוך הפייסבוק של אושר בן דוד / מתוך האינסטגרם של נסרין קדרי

"רוב השכנים מספרים ומתלוננים שהם שומעים על בסיס קבוע ריבים, צרחות, זריקת חפצים וקללות מהדירה של נסרין", מספרים דיירי הבניין של קדרי. "לא אחת נתקלנו בנסרין ובאושר רבים בלובי של הבניין או ראינו את נסרין בעצמה אחרי ריב סוער. פנינו עם זה לכל מי שרק אפשר, כל שכן ששמע את זה מודאג".

הקשר של השניים, כך מבהירים אותם יודעי דבר, מלווה בחילופי האשמות הדדיים באופן קבוע. אושר גר בבית אמו שבראשון לציון, אך כשהוא מגיע לדירתה של קדרי, העניינים בין השניים מתלהטים לעיתים קבועות ולאחרונה זה הגיע גם לבית האם. "נסרין הגיעה באמצע הלילה לבית של אמא שלו בראשון לציון", מספר מקורב לאושר, "היא דפקה בדלת בעוצמה, צעקה לו מבחוץ ואפילו נכנסה לרכב וצפרה במשך שעות עד שאושר הסכים וירד לדבר איתה".

נסרין קדרי והחבר, אוקטובר 2020 (צילום: מתוך הפייסבוק של אושר בן דוד / מתוך האינסטגרם של נסרין קדרי)
נסרין קדרי | צילום: מתוך הפייסבוק של אושר בן דוד / מתוך האינסטגרם של נסרין קדרי

למרות כל זאת ועל אף הבעיות הרבות בין השניים שמטרידות את סובביהם וכל מי ששומע את הריבים, אושר ונסרין עדיין מנהלים קשר זוגי וסובבים מבהירים כי נראה שהקשר הזה לא יכול להמשיך - אך הוא רחוק מלהסתיים.

בשנת 2017, כך דווח בכלי התקשורת, קדרי הייתה בסיטואציה דומה כשהגישה אז תלונה במשטרה לכאורה על הטרדה, כשבפרסום הדברים נטען כי היא נפרדה אז מבן זוג אחר שהיה לה ואילו הוא המשיך לשלוח לה מסרונים ולחייג ממספרים חסויים ללא הפסקה.

 

מטעמה של נסרין קדרי סירבו להגיב לידיעה.

 

מאושר בן דוד טרם התקבלה תגובה לידיעה.