אביבית בר זוהר נגד גלית גוטמן. דצמבר 2020 (צילום: מתוך "אנשים", מתוך "גלית ואילנית" (קשת 12))
צילום: מתוך "אנשים", מתוך "גלית ואילנית" (קשת 12)

בסוף השבוע האחרון התחוללה ברשת סערה לא קטנה סביב האמירה של גלית גוטמן נגד אביבית בר זוהר בתוכנית "גלית ואילנית" (קשת 12). אביבית עלתה לכותרות אחרי שעזרה לילדה קטנה לעבור בדיקת קורונה, שבסופה הבטיחה להביא לה מתנה. גלית ניצלה את הבמה כדי לעקוץ את אביבית, ואמרה בשידור: "מה יש לה להציע חוץ מתוספות שיער". כעת, אחרי שאביבית שיגרה תגובה אישית לגלית, הכוכבים הגדולים בביצה מתגייסים לצידה - ותוקפים את גלית במילים קשות.

"היא לא מעניינת ולא מדברים עליה, גם אם יהיו לה עשר תוכניות באוויר", כתבה ליהיא גרינר לאביבית ותקפה את גוטמן, שהסתכסכה עם גרינר לאחרונה כשאמרה עליה בשידור שהיא צריכה להישאר בעולמות הריאליטי בלבד. "תרגישי טוב עם עצמך אביבה, זה מתוכנן לה מראש. אני חושבת שבכל פעם שיש את הפינה של יעל, גלית צריכה לעשן עוד סיגריה שבהיכון בין הרגליים שלה", סיכמה גרינר בסטורי החריף שפרסמה. בנוסף, עלתה ליהיא לשידור ברדיו לב המדינה בתכנית "מעירים את המדינה" עם מאיה בצלאל וקותי סבג, שם היא התראיינה באותו נושא.

בפעם הקודמת שליהיא התראיינה לתכנית הרדיו של השניים היא הסתבכה כשאמרה בשידור חי על אורטל ורוסלנה כי הן "המליטו" תינוקות לבן אל תבורי ולאייל גולן, אך הפעם היא ניסתה להיות עדינה עד כמה שהיא מסוגלת "אני צריכה לזכור שאני לא מדברת רק אליכם, אלא כל המדינה שומעת אותי", אמרה גרינר בתחילת השיחה.

"חשבתי 20 פעמים אם להוריד את הסטורי שכתבתי אתמול על גלית גוטמן", היא סיפרה. "זה לא בסדר מה שהיא אמרה על אביבית, אני באמת חושבת שגלית מתכננת מראש את הדברים האלה. יעלית לא יכולה להעביר אייטם שכל פעם שמדברים על מישהי מריאליטי בלי שגלית תוקפת את זה".

"היא אומרת דברים על אביבית ועליי והיא יודעת שאנחנו ישר נדבר עליה ואנחנו אשכרה נופלות לזה ונותנות לה רייטינג", המשיכה גרינר. "לאביבית בסטורי יש יותר רייטינג מגלית ואילנית. מה שעצוב זה שאני לא חושבת שגלית אי פעם הלכה לילדים חולי סרטן או לילדים חולים ולתת להם מתנות. אביבית מתעסקת בזה המון, היא הולכת לילדים חולים והיא תורמת ועוזרת. היא אשכרה עוזרת לילדים ומשפחות בלי יכולת כלכלית, אנשים קוראים לה סנטה קלאוס. אני בעצמי עדה למקרה שלמישהו לא היה משהו לתת לתינוק שלו ואביבית ישר העבירה לו 1,500 ש"ח".

עמרי בן נתן תוקף את גלית גוטמן (צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של עמרי בן נתן, instagram)
"הלוואי שלכולנו יהיה את הלב של אביבית", עמרי בן נתן יוצא על גלית גוטמן | צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של עמרי בן נתן, instagram
ליהיא גרינר יוצאת על גלית גוטמן (צילום: instagram)
פעם הן היו אויבות. ליהיא גרינר יוצאת להגנתה של אביבית | צילום: instagram

"האישה המשוגעת הזאת, שעושה מה שבא לה, אומרת מה שבא לה ומתנהגת איך שבא לה, היא אחת הנשים הכי אדיבות שיצא לי להכיר", הצטרף עמרי בן נתן. "לצד כל הטירוף שנקרא אביבית בר זוהר עומדת אישה כל כך גדולה שרבים יכולים ללמוד ממנה. אפשר להתווכח על הפרובוקציות ועל הדעות שלה, אבל על הלב שלה אין וויכוח, והלוואי שלכולנו יהיה את הלב של אביבית בר זוהר. וגלית", הוא הוסיף. "כל הפוסל במומו פוסל".

גם שני כספי, אשתו של הכדורסלן עמרי כספי, לא נשארה אדישה לדברים שגלית אמרה על אביבית, וניצלה את הבמה כדי להביע את דעתה על העניין. "מסוג הדברים שמכעיסים אותי", היא כתבה. "גלית גוטמן, את ביריונית, ואני מקווה שהבנות שלך לא ילמדו ממך. גועל נפש מה שיוצא לך מהפה בשידור מול אלפי אנשים, והכי חשוב - מול ילדים שלומדים ממך, בושה".

שני כספי יוצאת נגד גלית גוטמן (צילום: instagram)
"גועל נפש מה שיצא לך מהפה". שני כספי יוצאת נגד גלית גוטמן | צילום: instagram