מדי שישי בקשת 12, גלית גוטמן ואילנית לוי, כוכבות "גלית ואילנית" בתוספת לא מעט אורחים, נותנות את משנתן על הדברים שקרו בשבוע שחלף. אחרי שגוטמן דיברה על פרשת הוידאו של שר פיטנס וטענה כי נשים רזות מותקפות, בתכנית האחרונה האמירה שלה על אביבית בר זוהר הצליחה להדליק אותה.

כפי שסופר בתכנית, בר זוהר הלכה לעבור בדיקת קורונה ובמתחם בו נבדקה, ראתה ילדה קטנה ומפוחדת. אביבית כפי שכולנו מכירים אותה שנים ארוכות, ישבה עם הילדה, הציעה לה עזרה ואף הבטיחה (וקיימה) לקנות לה מתנה אם תסיים את הליך הבדיקה בהצלחה. כשיעלית רגב סיפרה בתכנית על פועלה של יוצאת "האח הגדול", גלית שאלה: "אני מדמיינת את הילדה חוזרת עם תוספות שיער, מה כבר יש לאביבית להציע לה?".

בר זוהר צפתה ב"גלית ואילנית" והצליחה להוכיח לנו שוב כמה היא רגישה כשסיפרה בעיניים דומעות לעוקבים הרבים שלה באינסטגרם מה באמת קרה ולא היססה להעביר מסר לגוטמן. "באמת גלית? לא הבנתי? האם את קיבלת כח לשבת בטלוויזיה ולהקטין אישה? את לא אמורה להיות זאתי שמעצימה את הנשים, שמשבחת ומפארת?".

בגובה העיניים: לא חייבים ילדים (צילום: מתוך "בגובה העיניים – לא חייבים ילדים", שידורי קשת)
"מה יש לה להציע, תוספות שיער?" | צילום: מתוך "בגובה העיניים – לא חייבים ילדים", שידורי קשת

"את פשוט ניסית להקטין אותי, אבל אני אגיד לך מה, אני סיימתי לשתוק לכל אותם האנשים. כי את גלית, הטוקבק שכותב לי, אבל מה ההבדל בינך לבינו? שאותו אני לא מכירה ואת אמרת בשידור שעולמי צר כעולמה של נמלה, שאין לי שום דבר להציע. גלית, אולי את השטחית? לא זכור לי שמישהו דיבר אלייך לא יפה כשאת התחלת את הקריירה שלך".

אלו לא היו סוף דבריה של אביבית, אך גם בפוסט שהעלתה החליטה לסכם אותם כך: "'מה היא הבטיחה לילדה? תוספות שיער? מה יש לה להציע?' עד פה גלית! נמאס לי שדווקא מי שמקבלת עמדת כוח בטלויזיה משתמשת בכוח הזה על מנת להקטין אישה ולא להעצים אותה".

אביבית בר זוהר (צילום: אור דנון)
"במקום להעצים את מקטינה" | צילום: אור דנון

"גלית יפתי העולם שלי הוא רחב ומתפרש למגוון תחומים ונושאים: אני יכולה להציע לב, אני יכולה להציע אהבה, אני יכולה להציע נשמה, אני יכולה להציע נתינה, אני יכולה להפיץ טוב בעולם הזה כי זה היעוד שלי בחיים. אני אמשיך להפיץ את כל הטוב שלי למרות הצקצוקים של אנשים כמוך."

15.07.19 אביבית בר זוהר (צילום: מתוך "אנשים", קשת 12)
"אני יכולה להציע לב, אני יכגולה להציע אהבה" | צילום: מתוך "אנשים", קשת 12