בשבוע שעבר הרשת געשה סביב סרטון של נטע אלחמיסטר ששרף את הרשת. בסרטון, נטע מצטלמת עם אלכס פרידמן, מוביל מאבק הנכים ויו"ר ארגון "נכה, לא חצי בן אדם". פרידמן יושב בכסא גלגלים, וכשנטע התקרבה להצטלם איתו וביקשה ממנו "לא לזוז" – אלכס השיב לה: "זה מה שאני עושה כל החיים".

נטע ספגה הרבה אש ברשתות בעקבות בחירת המילים, כשרבים כינו אותה פוגענית וחסרת טאקט. אחרי שפרידמן בעצמו התגייס להגנתה והבהיר: "זו הייתה בדיחה שלי", כעת תפסנו את נטע לשיחה קצרה על סט הצילומים למותג "טוונטיפורסבן", והיא חשפה את הצד שלה.

סטפן לגר ונטע אלחמיסטר. נובמבר 2020 (צילום: מאיר כהן, יחסי ציבור)
הייתה בדיחה שלו. נטע אלחמיסטר על סט הצילומים | צילום: מאיר כהן, יחסי ציבור

"אני שמחה שכולם היום מבינים שזו הייתה בדיחה ותסריט שהוא כתב על הסיטואציה", אמרה נטע על הפרשה, "מי שלא מכיר, אלכס הוא אדם מיוחד ומלא בהומור שלא נתקלתי לפניו. הוא מאוד אוהב לצחוק, גם על זה שהוא נכה. אפשר לראות שהכל נעשה בהומור ובצחוקים, כל משפט שני שם הוא צוחק על עצמו. התבאסתי לראות שחתכו קטע של 3 שניות וכולם חשבו שזו אמירה אמיתית שלי, אבל ברגע שזה קידם את הקמפיין שלו וכולם הבינו שבסך הכל נרתמתי למטרה חשובה והצלחתי לעזור - הייתי שמחה".

כשקראת את התסריט שלו, לא חשבת שזה יגרור רעש תקשורתי?

"בכלל לא. להפך! זה הצחיק אותי! אולי כי זה בגלל שאני ראיתי שזה מתוסרט", היא השיבה. "למדתי את הטקסט, השקעתי בזה זמן. רציתי לעזור לאלכס להגיע ליעד בקמפיין שלו. התבאסתי באותו רגע, אבל באמת שברגע שאלכס הבהיר את הצד שלו ואמר שזה תסריט - הכל היה בסדר. אם האמינו לנו סימן ששיחקנו טוב, לא?".

סטפן לגר ונטע אלחמיסטר. נובמבר 2020 (צילום: מאיר כהן, יחסי ציבור)
"התבאסתי באותו רגע". נטע אלחמיסטר וסטפן | צילום: מאיר כהן, יחסי ציבור

"התחילו לתייג אותי ולשלוח לי", המשיכה נטע, "לא הבנתי מה המהומה. כשזה קרה קנדל פרסמה תמונה עם בגד הים של המותג שלי. היה רעש משני הכיוונים, אז שיתפתי יותר את קנדל כי זה באמת הישג מטורף. לפני כמה חודשים יצרנו איתה קשר כי אהבה כמה דגמים. שלחנו לה חבילה וקיווינו שנזכה לראות אותה מפרסמת עם זה תמונה. ביום הולדת של קים היא באמת שמה בגד ים שלנו, וזכינו לראות את זה".

סטפן לגר ונטע אלחמיסטר. נובמבר 2020 (צילום: מאיר כהן, יחסי ציבור)
כיכבה באינסטגרם של קנדל ג'נר. נטע אלחמיסטר וסטפן | צילום: מאיר כהן, יחסי ציבור