ה-24 שעות האחרונות בחייה של הדוגמנית נטע אלחמיסטר היו לא שגרתיות עבורה. קטע שצולם ב"חדשות 12" בו נטע אמרה לאדם נכה בשם אלכס פרידמן, מוביל מאבק הנכים ויו"ר ארגון "נכה לא חצי בן אדם", שלא לזוז בעת שהם הצטלמו יחד. הסרטון, כצפוי, הפך ויראלי במיוחד וצבר תאוצה ברשתות החברתיות.
 
אלכס, שהצטלם עם נטע כשהוא על כיסא גלגלים, השיב לה בהומור כשאמרה לו לא לזוז: "זה מה שאני עושה כל החיים". אלחמיסטר ספגה תגובות קשות ברשתות החברתיות סביב בחירת המילים ורבים טענו כי מדובר בקטע פוגעני ומעליב, אך כעת אלכס כתב פוסט והבהיר כי הדוגמנית כלל לא העליבה אותו והבדיחה כולה הייתה יוזמתו.
 
 
"מאתמול בערב הרשת סוערת סביב נטע אלחמיסטר ובאופן קצת מוזר אני הגורם לכך", כתב אלכס. "אז על מה המהומה? שנטע אמרה לי 'אל תזוז 'לפני שצילמה סלפי ואני עניתי לה 'זה מה שאני עושה כל החיים'.
מאז פרסום 3 השניות האלה, נטע עוברת לינץ' כאילו היא חסרת טאקט והעליבה אותי. אז לא, לא העליבה ולא נעליים (כן, יש לי נעליים והם תמיד כחדשות), ומי שמכיר אותי ואת ההומור שלי מיד זיהה שזו בדיחה פרי עטי. נטע הקדישה לי שעתיים, בהתנדבות מלאה ומכל הלב כדי ליצור סרטון מלא הומור לפי תסריט שאני כתבתי. למי שהספיק לשכוח, אני תסריטאי במקור".
 
כשסיימנו את הצילומים בלובי הבניין שלה, היא אפילו הציעה לי לעלות לקפה. במעלית, אל תדאגו. לא במדרגות.
מאז אנחנו חברים טובים ובקשר רציף, ואני יכול להעיד שהיא בחורה מקסימה, חכמה ואינטליגנטית. הרבה יותר מכמה פוליטיקאים שאני מכיר. אז נטע, תודה ענקית וסליחה שקצת סיבכתי אותך. מעריך ומוקיר. אני מבקש מכל אחד ואחת לסייע לי בקמפיין גיוס המונים כמה שהוא רק יכול. אני אתחיל לזוז אם תתרמו לקמפיין".