דניאל גרינברג, מיאל גולן (צילום: מתוך instagram)
מרגש. דניאל בתמונה שחשפה את מיאל | צילום: מתוך instagram

חיכינו וחיכינו, וזה ללא ספק היה משתלם: דניאל גרינברג חשפה היום (א') את פניה של מיאל גולן, בתו הרביעית של אייל גולן ובתה הבכורה של גרינברג בת ה-26. כזכור, דניאל ילדה את מיאל לפני כשלושה חודשים, ובפוסט שפרסמה בחשבון האינסטגרם שלה היא הציגה את פניה ללא טשטוש.

"לדה שלי, מלאך שלי, אהבת חיי", כתבה גרינברג-גולן לצד התמונות המרגשות, "שלושה חודשים שאת הדבר הכי יקר לי בעולם. שה׳ ישמור לי עלייך בריאה ומאושרת מלכה מיוחדת שלי. אמא אוהבת אותך בהגזמה לכל החיים". 

דניאל גרינברג חושפת את מיאל (צילום: מתוך האינסטגרם של דניאל גרינברג, instagram)
מתיקות שיא. דניאל ומיאל | צילום: מתוך האינסטגרם של דניאל גרינברג, instagram

ימים ספורים אחרי שילדה את מיאל, כזכור, דניאל עמדה במרכז סערה תקשורתית כשאימהות רבות יצאו נגדה על תמונה שפרסמה מחדר הלידה, בטענה שלא כך נראית אישה אחרי שילדה. "סליחה שלא עליתי 30 ק"ג ולי לא יצאו חצ'קונים", אמרה אז דניאל בתגובה למתקפה נגדה ברשת, וגם אייל, כצפוי, יצא להגנתה.

דניאל גרינברג חושפת את מיאל (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של דניאל גרינברג, instagram)
צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של דניאל גרינברג, instagram

בסוף השבוע האחרון התראיינה למגזין סוף השבוע של mako חן אילוז פרץ, אשתו של בני פרץ, שבימים אלה נמצא בעיצומו של סכסוך משפטי עם אייל גולן. "הייתה ביני לבין אייל הרבה אהבה, המון כבוד. אז זה כואב, אבל יהיה בסדר", אמרה חן בראיון שהפך למדובר במיוחד. האם חשיפת פניה של מיאל מקרית לחלוטין או שמדובר בצעד שנועד להסיט את האש לכיוון אחר? ימים יגידו.