לפני שלושה חודשים הלב של רוב צופי התכנית "חתונה ממבט ראשון" נשבר. שירי ולירן, הזוג היחיד ששרד את מבחן הזמן, הודיעו על פרידה בזמן שכולם קיוו לבשורת חתונה נוספת או הריון ראשון. דברים בין השניים הלכו והתדרדרו באותה התקופה, עד שהם החליטו להפריד כוחות.

לאחרונה, כידוע, זה היה די ברור ששירי ולירן עושים סימני חזרה זה לזו. הם החלו לצאת יחד למסעדות וברים במרכז תל אביב יחד עם חברים נוספים מהתכנית, אך במקביל הם המשיכו להסתיר ולנסות להתחבא ממצלמות ומכלי התקשורת. כששאלנו את לירן על קאמבק לפני קצת יותר משבוע הוא ענה לראשונה כי הם לא ממהרים לצאת בהצהרות.

בשורת החזרה של שירי ולירן הגיעה בסוף השבוע האחרון, כשהשניים פרסמו תמונה זוגית באינסטגרם ואישרו את כל מה שכולם כבר ידעו וחשדו בו. לא במקרה, ככל הנראה, שירי ולירן בחרו לפרסם את התמונה לפני ימים ספורים - כי אתמול הם כבר הגיעו להשקה. בסביבתם מבהירים כי העיתוי אכן לא היה מקרי וכי היה להם נוח יותר לחשוף את הקאמבק בפלטפורמה משלהם - ורק אז להגיע לאירוע מתוקשר.

שירי ולירן, אירוע גרייגוס 2020 (צילום: אביב חופי)
אין תמונות, תשלמו. שירי ולירן באירוע | צילום: אביב חופי

מקורבים לשניים מספרים לנו כי הם קיבלו מספר הצעות להגעה לאירועים שונים, שם יוכלו להתראיין ולדבר על הקאמבק אל מול כלי התקשורת, אך הם בחרו דווקא באירוע שנערך אמש - כי הוא היה המשתלם ביותר עבורם מבחינה כלכלית.

שירי ולירן, אירוע גרייגוס 2020 (צילום: אביב חופי)
גם שותים בחינם | צילום: אביב חופי

השניים זכו אמש לתשומת לב תקשורתית רבה, כשכל הצלמים והכתבים שהיו במקום ניגשו ושאלו אותם שאלות על הפרידה ועל ההחלטה לחזור זה לזו. הם ענו על כל השאלות שכולם רצו לדעת לאחר שהתחייבו מראש שכך יהיה במהלך האירוע.

כידוע, לא מעט מפורסמים נוהגים בשיטה זו ומקבלים כסף כדי לבוא לאירוע ולדבר על דברים שהם לא ממהרים לאשר. אחת הדוגמאות הבולטות, למשל, היא כששני גולדשטיין ועדי כרמלי חשפו את הזוגיות שלהן באירוע אחר, שם יצאה שני מהארון - וקיבלה על כך כסף.

שירי ולירן, אירוע גרייגוס 2020 (צילום: אביב חופי)
תמונה אחת שווה סכום נאה בעו"ש | צילום: אביב חופי

מקורבים לשירי ולירן מספרים לנו כי השניים קיבלו סכום גבוה עבור הנוכחות שלהם אמש וחלקם הבהירו לנו כי מדובר בסכום שנע סביב ה-10 אלף ש"ח שהם שלשלו לכיסם.

כששאלנו את שירי ולירן על הנושא, לירן מיהר להתחמק ואמר כי: "הם הבטיחו לנו שתהיה הרבה שתייה בחינם באירוע. אנחנו בעד המשקה הזה באופן כללי. גם שירי, בדומה ללירן, ניסתה להסיט את נושא התשלום: "מה זאת אומרת שילמו לנו? אנחנו כבר חשפנו את הזוגיות באינסטגרם שלנו, אני לא יודעת אם את עוקבת - אז כבר חשפנו את זה. לפני כן זה עלה אצל כמה חברים בסטורי, אז זה כבר נחשף. אנחנו פה כי כיף לנו והזמינו אותנו".

"עכשיו יותר כיף לנו לצאת לאירועים ביחד", סיכם לירן את העניין והמשיך לנסות ולשנות נושא שיחה, "אנחנו נהנים להיות אחד עם השניה אחרי חודשיים שהיינו בבית".

הראיון המלא עם שירי ולירן יפורסם מחר (רביעי) ב-mako סלבס

שירי ולירן, אירוע גרייגוס 2020 (צילום: אביב חופי)
נהנים מכל רגע | צילום: אביב חופי