כל המשאלות שלנו לשנת 2020 כמעט התגשמו. בסוף השבוע האחרון שירי קופפרברג, כוכבת "חתונה ממבט ראשון", נצפתה עם לא אחר מהאקס המיתולוגי מהתכנית, לירן לוי. אמנם השניים היו עם עוד אנשים - אבל זה מספיק טוב לנו כדי לפתח ציפיות לקאמבק.

שירי ולירן ישבו עם חבריהם בבר ה"טפאל'ה" שבתל אביב. אחרי הפרידה, כידוע, הם שמרו על דיסטנס והתרחקו זה מזו, אך כעת הם מראים סימנים אחרים לגמרי ומתקרבים אחד לשניה וכבר היו לא מעט שמועות בשבועות האחרונים על כך שהם נפגשו - ובסוף השבוע האחרון הייתה גם הוכחה לכך.

השניים, כזכור, היו הזוג היחיד מהעונה השניה של "חתונה ממבט ראשון" שהחליט להישאר יחד וצלח את מבחן הזמן - אך לפני חודשים ספורים הם פירקו את החבילה. מקורבים לשניים מספרים לנו כי אם בעבר היה נראה שאין שום סיכוי לקאמבק, זה ללא ספק יכול לקרות כרגע.

עוד מוסיפים מקורבים לשירי ולירן כי לאחרונה הם החלו להתקרב יותר, לדבר וכפי שנוכחנו לדעת - גם להיפגש. הם כרגע לא יוצאים בהצהרות ומשאירים את כל המידע לעצמם, אבל הכיוון הוא ללא ספק כיוון חיובי.

שירי קופפרברג ולירן לוי (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של לירן לוי)
נפגשו בסופ"ש. שירי ולירן | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של לירן לוי

"אני באמת מאמינה ויודעת שיהיה טוב. אני פתוחה לאהבה ומגיע לי", אמרה אז שירי בתגובה ראשונה לפרידה בראיון ל-mako סלבס. כעת, אחרי המפגש של השניים, שוחחנו עם לירן כדי לראות מה יש לו לומר בנושא והאם כבר אפשר לפתוח את בקבוקי השמפניה - ולראשונה מאז הפרידה, הוא הגיב על הסיכוי והשמועות לקאמבק. "נפגשנו עם חברים", סיפר לנו לירן, "כשיהיה מה להגיד - אנחנו נגיד. אנחנו לא יוצאים בהצהרות כרגע". אנחנו אופטימיים.

החופשה של שירי ולירן, יוון 2019 (צילום: צילום פרטי)
"כרגע אנחנו לא יוצאים בהצהרות" | צילום: צילום פרטי