חייה הזוגיים של אביבית בר זוהר עלו מסוף השבוע האחרון לכותרות, כאשר היא סיפרה אצל אופירה וברקוביץ' כי היא ובן זוגה קווין מתכננים להקים משפחה אך אתמול (שני), אשתו בנפרד של אותו הבחור, טענה כי "אביבית גנבה את החיים שלי ואת המשפחה שלי". כזכור, התגובה של אביבית לא איחרה לבוא, ובשיחה עם mako סלבס היא סיפרה: "אני לעולם לא אגנוב גבר של אף אישה", אמרה אביבית, "קווין בתהליך גירושים הרבה לפני שהכרנו, היא מסרבת לתת לו גט". אך לאביבית זה לא הספיק, ולאור ההאשמות הקשות - היום היא העלתה סטורי מפורט לעמוד האינסטגרם שלה, ובו סיפרה את כל מה שקרה.

"בימים האחרונים אני עוברת ימים לא קלים, ימים של הרבה עצב, הרבה בכי, הרבה חוסר צדק, כי אני יודעת כל כך הרבה דברים ועברתי כל כך הרבה בחודשיים האחרונים בגלל קווין והפרודה שלו. אני ספגתי וספגתי ושתקתי כל כך הרבה זמן", אמרה לעוקביה. "אני יכולה להגיד לכם קודם כל שכל מה שנאמר הוא שקר וכזב, קווין עזב את הבית לפני כמעט שנה שלמה, קווין לא רצה יותר להיות עם האישה הזאת, ודרך אגב, אני אגלה לכם עוד סוד, גם היא לא רצתה להיות איתו לא נעשה כאן שום סיפור אהבה או איזשהו משהו שהיא נורא רצתה לחזור אליו, היא פשוט כרגע משתמשת בי כשעיר לעזאזל כי קוראים לי אביבית בר זוהר".

"אז כמו שאמרתי קווין עזב את הבית לפני כמעט שנה ולאחר מכן הוא ניסה שוב לחזור לשלום בית שכאילו אולי יסתדר, גם אחרי שהוא ניסה לחזור אותה אישה התנהגה אליו באלימות מאוד קשה, קווין סבל מאלימות מילולית ופיזית כאחד לכל מה שאני אומרת דרך אגב יש הוכחות במשטרה, יש תלונות במשטרה. נורא מצחיק שכשגבר מרביץ לאישה הוא נכנס לכלא, וכשאישה מרביצה לגבר אז היא מסתובבת חופשי. חוץ ממה שקווין עבר, באמת התעללות נפשית ופיזית, גם אני עברתי את זה. גם אני ככה זכיתי לעבור תחת ידה של פרודתו של בן זוגי האהוב קווין, כשהגיעה לפה לבית היא עשתה לי כיפה אדומה והתחבאה".

בן הזוג של אביבית בר זוהר (צילום: פרטי)
אביבית טענה כי הוא "סבל מאלימות קשה". בן הזוג של אביבית בר זוהר | צילום: פרטי

אביבית המשיכה ותיארה תקיפה אלימה לכאורה מצידה אשתו של בן הזוג שלה. "היא דפקה בדלת לא זיהיתי שזו היא בכלל, ופשוט פוצצה אותי מכות. אחרי שהבנתי שזו היא והיא התחילה להחטיף לי מכות בפנים, פה בדיוק בצד שמאל, שדרך אגב יש לי הוכחות להכל, פשוט לקחתי את הידיים שלי ושמתי עליי והגנתי על עצמי ואז היא פוצצה לי את כל היד, שגם זה יהיה לכם תמונות עוד מעט, ניסיתי ללכת לשכנים ממול, דפקתי על הדלת בבהלה, בפאניקה, כי דרך אגב זאת אני אביבית, אני לא יודעת להרביץ מכות, אני לא יודעת ללכת מכות, אף פעם לא הלכתי מכות, לא יודעת להתמודד עם מכות. ואז היא פשוט ניסתה לקחת לי את השיער ולגרור אותי על הרצפה. תודה לאל שניצלתי, ירדתי למעלית, היא באה זחלה לתוך המעלית, התחילה לבכות, ומה אני עשיתי? ריחמתי, וריחמתי על האישה הזאת ואמרתי 'אני אעזור לך'".

"היא זחלה מתוך המעלית ללובי והתחילה לבכות ואז פתאום שוב התחילה להתחרפן לי, ברגע ראיתי שהיא מתחרפנת מהר עליתי במעלית, נכנסתי לדלת של הבית קומה ראשונה, נעלתי את עצמי והיא המשיכה לדפוק. הזמנתי לה ניידות, עצרו אותה עם אזיקים שלוש ניידות בחמש לפנות בוקר".

"אני עוברת מדי יום קללות. אני זונה, אני שרמוטה, אני פרוצה. היא איחלה לי שאני אהיה בהיריון והילד ימות. היא איחלה לי שהילד שלי ימות במיטה, שאני אמות בלידה, שאני אתבוסס בדם, זאת אישה אני הסתכלתי לה בעיניים כשהיא הייתה פה והחטיפה לי מכות. היה לה רוע בעיניים. עכשיו אני מנסה להבין על מה, על מה הרוע, נפרדתם בלי קשר אליי. אני לא קשורה לסיפור שלכם חמודה. את לא רצית אותו הוא לא רצה אותך, את התעללת בו והיית אישה מאוד, מאוד רעה אליו. נראה לך שהוא יישאר איתך? נראה לך שהוא ירצה להיות איתך? באיזה פלנטה את חיה? את הולכת ואומרת שהוא השאיר אותך בלי כסף? נשמה, את גרה בווילה בנווה צדק שהוא משלם, בבית ספר פרטי לילד שהוא משלם, ברכב ב.מ.וו עם נהג צמוד".

כזכור, מדינה שלמה התרגשה יחד עם אביבית (39) כשזו הכריזה אצל אופירה וברקוביץ' בשישי האחרון שהכירה את אהוב ליבה - קווין, איש עסקים צרפתי, עמו תקים משפחה בקרוב, כשהיא מתכננת לעבור הליך רפואי על מנת להפוך לאמא. אבל לאחר שאשתו בנפרד ראתה את התוכנית, היא הבינה שזה בן הזוג שלה לשעבר, וזה מה שהיא סיפרה ל-mako סלבס: "באתי אחריו לארץ לפני עשר שנים, עזבתי את כל מה שהיה לי בפריז. עכשיו עם שני ילדים קטנים יום אחד הוא הודיע לי שהוא עוזב ואחר כך הבנתי שזה בשביל אביבית", סיפרה האישה. 

אביבית בר זוהר, 2021 (צילום: avivitbarzohar, אינסטגרם)
"איחלה לי שאני אהיה בהריון ושהילד ימות". אביבית בר זוהר | צילום: avivitbarzohar, אינסטגרם

האישה, שבחרה לא להיחשף, עוד סיפרה כי באוקטובר האחרון בעלה "קם בוקר אחד ועזב אותה". הם החלו הליך גירושים אך טרם התגרשו רשמית. לטענתה, הסיבה שהוא עזב אותה היא הרומן שיש לו עם בר זוהר. "אביבית ובעלי גרים ביחד בדירה בתל אביב, אני שומעת מהילדים שלי שאביבית איתם, מטפלת ומתנהגת כאילו זה הבית שלה. בסרטונים שהם שולחים לי אני רואה את אביבית ברקע. כל זה קורה בזמן שאנחנו עדיין נשואים כשאני עוד מעכלת את העובדה שבוקר אחד הוא קם והודיע לי שאני לא אשתו יותר".