ביום שישי האחרון אביבית בר זוהר התארחה אצל "אופירה וברקוביץ'" וסיפרה שם בחיוך על בן הזוג החדש שלה, איש עסקים צרפתי בשם קווין, עמו היא הולכת להקים משפחה ממש בקרוב אך הבוקר התעוררה בעיה קטנה. אשתו של אותו הבחור טענה בפנינו שהשניים טרם התגרשו וכי "הוא עזב אותה בשביל אביבית".

אחרי שמקורבים לכוכבת סיפרו לנו שמדובר בשקרים, הגיע תורה של בר זוהר לענות ובשיחה עם mako סלבס היא סיפרה: "אני לעולם לא אגנוב גבר של אף אישה, קוין בתהליך גירושים הרבה לפני שהכרנו", הסבירה והוסיפה: "היא מסרבת לתת לו גט".

כזכור, הבוקר (ב') אותה אישה סיפרה לנו: "אביבית ובעלי גרים ביחד בדירה בתל אביב אני שומעת מהילדים שלי שאביבית איתם. מטפלת ומתנהגת כאילו זה הבית שלה. בסרטונים שהם שולחים לי אני רואה את אביבית ברקע. כל זה קורה בזמן שאנחנו עדיין נשואים כשאני עוד מעכלת את העובדה שבוקר אחד הוא קם והודיע לי שאני לא אשתו יותר".

בן הזוג של אביבית בר זוהר (צילום: פרטי)
צילום: פרטי

"אני באתי אחריו לארץ לפני עשר שנים", הוסיפה האישה, "עזבתי את כל מה שהיה לי בפריז, משפחה, חברים, עבודה בתור מפיקת חתונות. עכשיו עם שני ילדים קטנים יום אחד הוא הודיע לי שהוא עוזב ואחר כך הבנתי שזה בשביל אביבית. נשארתי בלי כלום. אין לי כסף, אין לי עבודה ואין לי פה כלום. עושה את כל מה שאפשר מבחינה משפטית כדי שאוכל לחזור לצרפת עם הילדים שלי".