רק לפני חודשיים זה קרה, בטקס מצומצם עם מאה אורחים בלבד, אייל גולן נשא לאישה את דניאל גרינברג. בצל השמועות על סכסוך עסקי ואישי בין גולן לאיתי לוי, לוי בכל זאת הגיע לחתונה ואפילו בירך את הזוג והצליח לרגש את הקהל.

מאז אותה החתונה, הנחיות משרד הבריאות החלו להתהדק על האזרחים ונאסרה כל התקהלות. גולן ולוי, כמו רבים אחרים, נאלצו לבטל את ההופעות שלהם ולמצוא קונספט חדש שיתאים לרוח התקופה. שניהם החליטו לצאת במיזם הופעות לייב מסלון ביתם אך לאחר שלוי פרסם את הההופעה שלו, גרינברג, אשתו של גולן, העלתה סטורי בו היא כתבה "היזהרו מחיקויים" ונתנה תוקף רשמי לשמועות על ריחוק.

View this post on Instagram

A post shared by Eyal Golan (@eyalgolan1) on

אם לא די בכך, כשבוע אחרי ההצהרה של דניאל, אייל חגג את יום הולדתו ה-49. כיאה לתקופה ולמסורת, מעריצים ומקורבים רבים בחרו לברך את גולן באינסטגרם. הזמר שיתף את כל הברכות, כן גם אלו ממעריצים שהוא לא מכיר באופן אישי, אך מהברכה המרגשת שלוי הקדיש לו, הוא בחר להתעלם.

אתמול בעמוד האינסטגרם של איתי, הוא חלק תמונה חדשה שלו עם העוקבים ובחר את הכיתוב: "סוף טוב הכל טוב". מקורבים לשני הזמרים מספרים לנו כי התמונה והכיתוב הם ממש לא מקריים: גולן ולוי ניהלו אתמול שיחה ארוכה של כמה שעות ושמו את כל המשקעים בינהם בצד.

View this post on Instagram

A post shared by Itay Levi (@itaylevi7) on

"הם דיברו על מה שהיה והגיעו להסכמות", סיפר לנו מקורב לפרשה. כזכור, לוי חתום בחברת ההפקות של גולן "ליאם הפקות" שבעבר הייתה שייכת לגולן ולמנהלו הקודם וחברו הטוב לשעבר, בני פרץ. בין גולן לפרץ עבר חתול שחור וכידוע, השניים פירקו את החברות ארוכת השנים וגם העסקים המשותפים כבר החלו לעבור הליכי חלוקה.

 

מטעמו של איתי לוי נמסר בתגובה: "לאיתי לוי ולאייל גולן יש חברות ושותפות עסקית ועשייה מבורכת של שנים. אנו לא מתייחסים לרכילות ושמועות שיקריות."

מ"ליאם הפקות" נמסר בתגובה: "לאיתי לוי ולאייל גולן יש חברות ושותפות עסקית ועשייה מבורכת של שנים. אנו לא מתייחסים לרכילות ושמועות שקריות".