אמנם היא מצומצמת, אך מה רבה היא השמחה בביתם של אייל גולן ודניאל גרינברג? רק בתחילת חודש שעבר השניים נישאו, אחר כך הודיעו על הריון משותף ראשון וחשפו את מין העובר, התחילו להרים מסיבות לייב בסלון עם מיטב הזמר המזרחי ואתמול (א') גולן חגג את יום הולדתו ה-49.

כמיטב המסורת ובהתאם להנחיות, הזמר המוערך עשה את רוב החגיגה דווקא בעמוד האינסטגרם שלו. הוא התחיל כששיתף ברכה ראשונה מאשתו הטרייה וסיים עם שיתופי הברכות של אחרוני המעריצים האדוקים שלו, ויש המון כאלה. בחגיגת השיתופים יש אחד שנשאר מאחור - החבר והקולגה, איתי לוי.

כזכור, השניים הדפו לא מעט שמועות על פירוק היחסים בינהם. אחרי שהוכיחו לנו שהם חברי אמת כשלוי עלה לברך את גולן בערב חתונתו והיה בין 100 הקרובים שנכחו באותו הערב, עם פרוץ המגפה, גרינברג רמזה כי הקונספט של לוי מארח זמרים בביתו הוא "חיקוי" של המקור, גולן, וכך שוב השמועות קיבלו תוקף.

"זאת תמונה שיכולה להעיד כמה הערכה וכבוד יש לי אלייך. נכון, הדרך שאנו עוברים זה לצד זה לא פשוטה ברמה האישית, החברית והמשפחתית". כתב לוי בעמוד האינסטגרם שלו על רקע של תמונה שלו ושל גולן. "דבר אחד אומר לך - במרוץ החיים לא חשבנו שנינו שנעמוד אחד ונחבק את ההתפתחות של השני".

אורחים בחתונה של אייל ודניאל
היה בין 100 המוזמנים לחתונה של גולן. איתי לוי בערב החופה | צילום: אביב חופי

"מה שבטוח זה שאני מחבק אותך וגאה במקום שלך ובזמן והלמידה שהגעת אליהם בכבוד רב. תזכור תמיד שההצלחה שלך חשובה לי לא פחות מההצלחה של עצמי... מי יתן ותמשיך בדרכך להשפיע על כולנו עם מוזיקה טובה. מזל טוב זמר הדור".

אך כאמור, אותה הברכה לא הגיעה לעמוד האינסטרם של גולן. בהתחשב בעובדה שכל שאר הברכות כן הגיעו למעמד וזכו לתשומת ליבו של הזמר החוגג, אפשר להתייחס להתעלמות כאקט לא מרומז בכלל מצדו של גולן.

אייל גולן ודניאל גרינברג, חתונה
זוכרים את "היזהרו מחיקווים?". אייל גולן ודניאל גרינברג ביום חתונתם | צילום: אביב חופי

 

מליאם הפקות נמסר:

"אין תגובה"