רק לפני שלושה שבועות סיפרנו לכם לראשונה על הריב בין סילבי ז'אן לתקוה גדעון, שהתפתח במהרה לחריף ואלים. השתיים התווכחו בצילומי הפתיח לסדרה "גולסטאריות" בה הן לוקחות חלק ונוכחים על הסט סיפרו לנו כבר אז כי: "הן התחילו לריב מילולית ופיזית, ברמה שהיו צריכים להפריד ביניהן ולמשוך אותן".

השתיים, אם תהיתם, נפגשו אמש (מוצ"ש) בערב גיבוש של כל בנות "גולסטאריות". זה היה לא נעים בדיוק כמו שזה נשמע.

אתמול, כאמור, הוזמנו כל כוכבות העונה החדשה לארוחה משותפת ראשונה מאז סיום הצילומים. הערב התקיים בביתה של מיטל דיין באזור חיפה. וגם סילבי ז'אן ותקוה היו בין המוזמנות ופגשו בפעם הראשונה מאז הסערה אחת את השניה.

תקוה גדעון, 2020 (צילום: אינסטגרם - tikvagidon)
היה מתח באוויר. תקוה גדעון | צילום: אינסטגרם - tikvagidon

תקווה הגיעה באיחור, כך מספרים לנו, וכשהיא נכנסה היה מתח באוויר. עוד לפני אותו הערב הבנות דיברו ביניהן על כוונה לנסות לנצל את האירוע לסולחה בין השתיים, אך בפועל וברגע האמת, אף אחת לא עשתה דבר.

"הייתה דממה מוחלטת ביניהן, הן לא החליפו מילה כל הערב וזה לא הרגיש מתאים לנסות לעשות סולחה", סיפרה אחת הבנות שנכחה בארוחת הערב. "היה ברור שהכעס שם עדיין קיים והן רחוקות מלשים את התקרית מאחוריהן. למרות שהיינו קבוצה מצומצמת של נשים, הן הצליחו לשמור מרחק ולהתעלם אחת מהשניה לחלוטין".

נוכחים במקום הוסיפו וסיפרו לנו כי בהתחלה הייתה אי נעימות והמתח היה רב והורגש בתחילת הערב, אך ככל שעבר הזמן, תקוה וסילבי התעסקו כל אחת בענייניה והצליחו ליהנות למרות הסיטואציה המורכבת. הפעם לא נרשמה אף תקרית, לא חיובית ולא שלילית.

סילבי ז'אן  (צילום: יחסי ציבור)
שמרה מרחק. סילבי ז'אן | צילום: יחסי ציבור