צילומי הפתיח שנגמרו באלימות פיזית: כוכבות העונה החדשה של הסדרה "גולסטאריות" שתשודר ב-HOT צילמו אתמול את גמר העונה אחרי שבועיים שלמים של צילומים. היום (ג'), לפני שעה קלה, הן התייצבו כולן לצלם את הפתיח של הסדרה - אך העניינים התחממו מהר מאוד.

נוכחים על הסט מספרים ל-mako סלבס כי רוסלנה הגיעה לצילומים עם נעליים לכל הבנות כמחווה ממותג אופנה איתו היא עובדת - ומכאן זה הדרדר לריב אלים שלא צולם. "הכל היה רגיל, אבל הנעליים שתקוה קיבלה מרוסלנה על הסט נעלמו. היא חשבה שסילבי לקחה לה את זה והאשימה אותה בין הצילומים, כשהמצלמות כבו", מספר נוכח על הסט.

"אחרי שתקוה האשימה את סילבי - זה הדרדר מהר מאוד. הן התחילו לריב מילולית ופיזית, ברמה שהיו צריכים להפריד ביניהן ולמשוך אותן", אותו נוכח מוסיף, "זה היה מטורף ולא צפוי. היה בלגן ענק על הסט, כל מי שהיה שם עדיין לא מעכל. היו על הסט אנשי הפקה וצלמים שהיו פשוט בהלם, הן רבו מכות בטירוף".

תקוה גדעון, תמונות יחצ בקמפיין הלבשה תחתונה (צילום: חלי פרידמן, יחסי ציבור)
אלימות פיזית על הסט. תקוה גדעון | צילום: חלי פרידמן, יחסי ציבור

"לא האמנו שזה קורה. אחרי שהצליחו להפריד בין תקוה לסילבי והרוחות עוד סערו, סילבי רבה עם ליטל סמדג'ה", מספרים נוכחים אחרים על הסט. "בלהט הרוחות הריב התגלגל ועבר גם לליטל, והיא וסילבי גם פתחו חזית אלימה. נאלצו להרגיע גם ביניהן".

כזכור, זו לא הפרשה היחידה שעולה לכותרות שקשורה ל"גולסטאריות". ליהיא גרינר כבר הספיקה להסתכסך עם רוסלנה רודינה ואורטל עמר עוד לפני תחילת הצילומים כשאמרה בראיון כי הן מרוויחות יותר ממנה - וזה לא לעניין. "למה שהן יקבלו יותר כסף ממני? כי זו המליטה ילד לבן אל וזו המליטה לאייל גולן?". 

מהפקת התכנית נמסר: "אין תגובה".