אליאב אוזן, דנית גרינברג (צילום: פרטי, אינסטגרם)
הפתעה! גרינברג ואוזן | צילום: פרטי, אינסטגרם

מכירים את זה שאתם בנופש באי קטן ופתאום מגלים שהאקסית שלכם הגיעה בהפתעה? אליאב אוזן טס עם חבריו לנקות קצת את הראש בתקופת החגים ולהעביר את הסגר בישראל במקום רגוע יותר. העסק של אליאב, כידוע, נסגר בשבועות האחרונים במסגרת החלטות הממשלה וקבינט הקורונה, ולכן הוא המריא למיקונוס.

מי שנמצאת במיקונוס גם היא לא אחרת מדנה זרמון, אחת החברות הקרובות של דנית גרינברג. בזמן שאליאב מבלה בסמוך לזרמון, הוא גילה אתמול (ד') שדנית נחתה שם והפתיעה את הבסטי שלה בספונטניות. לדברי מקורבים, ברגע שאליאב הבין שדנית הגיעה לאי - הוא הקדים את חזרתו לישראל, למרות שתכנן להישאר שם עוד שבוע שלם.

אליאב אוזן, דנית גרינברג (צילום: פרטי, אינסטגרם)
הקדים את הטיסה לישראל. אוזן במיקונוס | צילום: פרטי, אינסטגרם

"ברגע שאליאב שמע את זה הוא ישר קנה כרטיס טיסה חזור לישראל", מספרים מקורבים, "מיקונוס כרגע במתכונת קורונה. יש מסעדה אחת פתוחה וכולם רואים את כולם כל הזמן, לכן הוא לא רצה שהחופשה שלו תקבל תפנית לא מתאימה והעדיף לחזור חזרה לארץ", הם הבהירו.

"זה די מרגיש לאליאב ולכל מי שסביבו שדנית הגיעה לשם בכוונה", הוסיפו מקורבים לאוזן. היא ידעה שאליאב נמצא שם. זה לא נשמע כמו משהו שנעשה במקרה או בתום לב".

אליאב אוזן, דנית גרינברג (צילום: פרטי, אינסטגרם)
צירוף מקרים? דנית גרינברג | צילום: פרטי, אינסטגרם

רק בחודש שעבר סיפרנו לכם שדנית נמצאת בזוגיות חדשה עם האקס של שירן סנדל, וכי השניים בחרו להמריא לקרואטיה, יום אחד בלבד אחרי שאליאב חזר משם בעצמו. האם מדובר בצירוף מקרים או במוטיב חוזר ומכוון? רק הזמן יגיד.

כידוע, לפני למעלה משנה היינו הראשונים לספר לכם על כך שאליאב ודנית מתגרשים. מאז מים רבים עברו בנהר והם עברו סכסוך מתוקשר שכלל חילופי האשמות קשות בראיונות שונים לכלי התקשורת, אך מאז כל אחד המשיך הלאה, כשדנית, כאמור, בזוגיות חדשה.

 

מטעמה של דנית גרינברג נמסר בתגובה: "עוד המצאה ודמיון מפותח. דנית גרינברג טסה לחברים במיקונוס ומאחלת חג שמח לכולם"

 

אליאב אוזן, דנית גרינברג (צילום: פרטי, אינסטגרם)
"זה די מרגיש שדנית הגיעה לשם בכוונה" | צילום: פרטי, אינסטגרם