שעתיים בדיוק עברו מאז שסיפרנו לכם לראשונה על כך שאליאב אוזן בזוגיות חדשה עם אוריאן בן עזרא, בחורה בת 23, שלמרות פער של 14 שנים הצליחה לגרום לו להתאהב מחדש. ומה גילינו בזמן הזה? ובכן, גם דנית גרינברג, גרושתו של אליאב, טיפחה מתחת לרדאר קשר רומנטי בשבועות האחרונים.

שנה בדיוק עברה מאז שדנית ואליאב התגרשו כדת וכדין. לפני שבועות ספורים התראיין אליאב למגזין סוף השבוע של mako וסיפר באריכות דברים לא פשוטים על הזוגיות של השניים. "באמת אהבתי את דנית, אבל היא הייתה שם בשביל חבילת ההטבות", אמר אז אליאב.

דנית גרינברג בזוגיות חדשה (צילום: מתוך האינסטגרם של דנית גרינברג, מתוך הפייסבוק של שחר גוטנברג, אינסטגרם, פייסבוק)
נעים מאד. שחר, בן הזוג החדש של דנית | צילום: מתוך האינסטגרם של דנית גרינברג, מתוך הפייסבוק של שחר גוטנברג, אינסטגרם, פייסבוק

דנית, כך מתברר, הכירה לאחרונה את שחר גוטנברג בן ה-34, איש עסקים שברזומה שלו כבר יש מערכת יחסים מתוקשרת אחת והיא עם כוכבת הילדים והשחקנית שירן סנדל, איתה היה בזוגיות במשך שנה שלמה. מקורבים מספרים לנו כי דנית ושחר כבר די מאוהבים ובלתי נפרדים, ואם זה לא מספיק לכם, הלילה (ד') הם כבר מתכננים לטוס לחופשה בקרואטיה, אותו יעד בדיוק בו אליאב היה בימים האחרונים ונחת חזרה בישראל אמש (ג'). אנחנו מחזיקים אצבעות!

מטעמה של דנית גרינברג אישרו את הפרטים.

View this post on Instagram

A post shared by דנית גרינברג | Danit Greenberg (@danitgreenberg) on