בפעם הקודמת שדנה פרידר (33) נשאלה על האהבה החדשה בחייה היא פוצצה את הראיון בכעס, אבל הערב (שישי) אצל גלית ואילנית היא נראתה הרבה יותר מחויכת, אבל מעל הכל מאוהבת. "מניסיון, כשדיברתי על זה באורות וצלצולים וצעקתי את זה, אז זה יצא לא טוב", סיפרה למנחות שניסו לברר מה עם חיי הזוגיות, "החיים הם רגילים. בסופו של דבר אנחנו רואים ארץ נהדרת ואוכלים קוטג' עם חביתה, למרות שבקורונה אני קצת יותר מבשלת. פתחתי מטבח וטרנינג להסרת העודפים". 

View this post on Instagram

A post shared by Dana Frider (@danafrider) on

זו הייתה שנה מאוד מוצלחת בשביל הרקדנית, הדוגמנית והשחקנית. אחרי שנים של עבודה קשה היא קיבלה השנה שני תפקידי משחק גדולים בתיאטרון הקאמרי, וזה במקביל לארבעה קמפיינים גדולים. בעיתוי הכי פחות מתאים היא נפצעה במהלך חזרות והכל עמד לחמוק לה מבין הידיים, אלא שאז הגיעה הקורונה ועוד פעם ערבבה את כל הקלפים. 

"קרעתי את הרצועה הצולבת בברך קרע מלא תוך כדי חזרות ל'החיים הם קברט'. נפלו עלי השמיים", סיפרה לגלית ואילנית, "זאת הפציעה הכי חמורה שיכולה לקרות לרקדן או ספורטאי. קרתה לי כל פציעה אפשרית ואני רגילה לכאב הזה. שברתי יד, רגל פתחתי את הראש, את הסנטר, סדקתי צלע. ההצגות האלה הן קצת אקסטרים". 

דנה פרידר מדברת על הפציעה
מתוך "גלית ואילנית" | צילום: מתוך "גלית ואילנית", קשת 12

דנה סיפרה שהיא המשיכה כרגיל לצד פיזיותרפיה וכדורים להרגעת הכאבים, אבל היא לא הבינה כמה המצב חמור עד הרגע בו ישבה מול מנתח שלא השאיר לה שום ברירה. "הוא אמר שאני צריכה להפסיק לרקוד ושצריך ללכת לניתוח", אמרה, "את בעצם עוצרת הכל לחצי שנה עד עשרה חודשים. אנחנו צריכים את החוויה הזאת של להתאבל על הדבר הזה שנלקח מאיתנו, אז היה לי בדיוק לילה אחד שהסתכלתי על סרטונים של חזרות, ריחמתי על עצמי ובכיתי, ואז קורונה". 

המגפה העולמית הביאה לביטול כל ההצגות ועצרו את תהליך מציאת המחליפה של פרידר, כך שדבר אחד טוב יצא לה מהקורונה, אבל למרות שהיא מקפידה להישאר בימים אלה בבית ויוצאת רק לקניות או טיפולים רפואיים, היא סיפרה על הקושי בו היא נתקלת סביבה. "זה לא כל כך נעים לראות תיאטרון סגור", אמרה, "יש לי מלא חברים שנמצאים עכשיו בבית, הכל קפא על השמרים. זה לא רק שחקנים, זה הרבה אנשים שלא לובשים פייטים ונצנצים. כולם פתאום נעצרו והתיאטרון ריק ויש בזה משהו ששובר את הלב".