עברו ימים ספורים מאז שדנה פרידר פרסמה בעמוד האינסטגרם שלה את הזוגיות החדשה באופן רשמי. פרידר החלה לצאת עם איש עסקים העונה לשם אריאל פדרו שמונה חודשים בלבד אחרי שהתגרשה מבן זוגה לשעבר, דין שטרן.

הבוקר (ד') הגיעה פרידר ליום צילומים למותג לו היא משמשת פרזנטורית ולא הבינה למה כלי התקשורת שבמקום הגיעו לסט ושאלו אותה שאלות רבות על התחום הרומנטי בחייה. תדהמה כזו מגיעה בדרך כלל מכוכבים בתחילת דרכם, אך פרידר, שכבר די ותיקה בתעשייה, קיבלה את זה קשה.

דנה פרידר
הגיבה בכעס על הסט. פרידר | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של דנה פרידר

פרידר, כאמור, כבר מנוסה בתעשיית הבידור בישראל וכנראה שהייתה צריכה לצפות כי כלי התקשורת במקום ישאלו שאלות על חיי הזוגיות והפרידה שעברה בשבוע בו השיקה בן זוג חדש. כמובן שהיא יכלה להחליט בעצמה האם לענות ברצינות או להתייחס לדברים בציניות ובהומור, אך במקום זאת, הכוכבת פוצצה ראיונות, רבה, קמה באמצע ונאלצה להיכנס לחדר על הסט - שם אנשי המקצוע ניסו להרגיע את הרוחות. 

דנה פרידר והחבר החדש, פברואר 2020
בשבוע בו את משיקה זוגיות חדשה - אל תתפלאי אם תשאלי על כך. פרידר והחבר | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של דנה פרידר

כמובן שדנה יכולה להחליט האם לנדב פרטים על חייה האישיים או לא וזכותה המלאה לבחור כיצד לענות ולהתייחס לשאלות הרבות שקיבלה מכתבים שהיו במקום, אך לפי נוכחים על הסט, היא בחרה להגיב בכעס רב ולהשאיר את כל אנשי המקצוע במקום בהלם מוחלט. בנוסף, סיפרו לנו כי נאלצו להרגיע אותה מספר פעמים בין ראיון לראיון - אך זה החזיק מעמד לדקות ספורות בלבד.

דנה פרידר
כאן היא פחות זועמת לפחות | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של דנה פרידר