רק לפני שלושה חודשים סיפרנו לכם על המשבר הזוגי אליו נקלעו ליאור נרקיס ואשתו ספיר, שהתגלה כשאלה הסירו עוקב אחד מהשנייה ברשת החברתית (סממן מחשיד ומוכר היטב), המשיך כשאנשים מסביבם החלו לדבר על כך והגיע לשיאו כשהזוג עצמו לא הכחיש את הפרטים, אך מיהר ליישר את ההדורים ותוך ימים בודדים כבר חזר להציג חזית מאוחדת.

View this post on Instagram

A post shared by ליאור נרקיס Lior Narkis (@liornarkis) on

מנהליהם של בני הזוג הסבירו באותה העת כי "כמו כל זוג נשוי, לפעמים ישנן מחלוקות ואי הסכמה. 'המשבר' כבר מזמן מאחוריהם". אם כך, מה קרה הפעם שגרם להם לצאת לסיבוב שני ולהסיר (שוב) עוקב זה מזו? "הם עדיין גרים באותו בית, לא מדברים... לא משהו חריג ספציפית שקרה הפעם... כנראה אותם משקעים שהיו בזמנו", סיפרו מקורבים לשניים. 

אתמול (א') בשעות אחר הצהריים, קצת לפני הדיווחים, תפס הצלם שלנו את הזמר במהלך ארוחה עם החבר חיים רביבו באחד מבתי הקפה במרכז תל אביב. נרקיס, שאמנם נראה מהורהר לפרקים, הציג חיוכים ואווירה טובה, חייך לצלם ואפילו שוחח עמו בנעימות. או כמו שאומרים: שידר שאצלו, לכל הפחות, העסקים כרגיל כשזמן קצר לאחר מכן המשבר הטרי כבר יצא החוצה.

ליאור נרקיס וחיים רביבו, פפראצי דצמבר 2019
זה לא קל. נרקיס ורביבו | צילום: פול סגל

עוד מספרים מקורבים כי מחר עתיד לצאת שיר חדש של נרקיס, לצד קליפ בו מככבת לא אחרת מספיר עצמה. בסביבת השניים מקווים שהשקת הסינגל עם הקליפ תזכיר לשניים כמה הם טובים ביחד, ויעודד אותם לפתור סופית את המחלוקות ולשים גם את המשבר הזה מאחוריהם.

ליאור נרקיס וחיים רביבו, פפראצי דצמבר 2019
עושה לו מנטורינג? רביבו | צילום: פול סגל
ליאור נרקיס וחיים רביבו, פפראצי דצמבר 2019
מקווים שהכל בסדר שם | צילום: פול סגל
ליאור נרקיס וחיים רביבו, פפראצי דצמבר 2019
שיהיה רק בשמחות | צילום: פול סגל
_OBJ