למעלה מ-300 אלף אנשים עוקבים אחרי ליאור נרקיס, אך אחת מהן, בימים האחרונים, דווקא לא. אנחנו מדברים על בת זוגו, ספיר נרקיס, איתה הביא לעולם שלושה ילדים, דיוויד, אליה ותהל. 

הסרת עוקב מהאינסטגרם הפך כבר מזמן לצעד שנחשב דרמטי וסוער במיוחד. ליאור וספיר, שניהם, לא עקבו זה אחרי זו ואילו ספיר המשיכה לעקוב רק אחרי עמודי מעריצים שונים של ליאור, אך לא אחרי בן זוגה. כולנו כבר יודעים מה המשמעות של הדבר, אך סובבים לזמר מנסים להרגיע את הרוחות.

ליאור נרקיס הוריד עוקב מספיר (צילום: צילום מסך, מתוך האינסטגרם של ליאור וספיר נרקיס)
הוריד עוקב מספיר. מתוך האינסטגרם של ליאור | צילום: צילום מסך, מתוך האינסטגרם של ליאור וספיר נרקיס
ליאור נרקיס הוריד עוקב מספיר (צילום: צילום מסך, מתוך האינסטגרם של ליאור וספיר נרקיס)
עקבה רק אחרי עמודי המעריצים שלו. מתוך האינסטגרם של ספיר | צילום: צילום מסך, מתוך האינסטגרם של ליאור וספיר נרקיס

מקורבים לשניים מבהירים כי מדובר בריב שגרתי שהוביל לכך. ליאור בימים אלה שוהה בחו"ל ובין השניים פרץ ויכוח שהוביל לכך וזמן קצר לאחר שפנינו לקבלת תגובה בנושא - ליאור וספיר חזרו לעקוב אחד אחרי השנייה. כידוע, זוגות ידועים רבים הורידו עוקב זה מזו בעקבות משבר שממנו לא התאוששו, ביניהם אורטל עמר ובן אל תבורי וגם דנית גרינברג ואליאב אוזן.

View this post on Instagram

באנו להגיד תודה לשם. חג עצמאות שמח לכל בית ישראל

A post shared by ליאור נרקיס Lior Narkis (@liornarkis) on

ליאור וספיר, כזכור, התחתנו בנובמבר 2009. ספיר צעירה מליאור ב-13 שנים והשניים מתגוררים בסביון. כאמור, הם הביאו לעולם שלושה ילדים משותפים יחד ואנו מקווים שהסערה כבר מאחוריהם ולא תוביל לתגובות משמעותיות אף יותר מהורדת עוקב באינסטגרם.

מעופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של ליאור, נמסר בתגובה: "הסרת העוקב הייתה תקלה ושניהם החזירו אותה מיד אחרי שעדכנתם אותי על כך".

View this post on Instagram

החיים שלי. @sapir_narkis24

A post shared by ליאור נרקיס Lior Narkis (@liornarkis) on