בזמן שהזמרת עדן בן זקן עדיין מתמודדת עם ההשלכות של סרטון העירום שהופץ ובו היא תועדה בזמן שהיא מודדת בגדי ים בחנות "בננהוט" אותה מנהלת הדוגמנית נטע אלחמיסטר, בשעות האחרונות הופץ סרטון של אלחמיסטר בעצמה, נראה שגם הוא צולם באותו החדר בו צולמה בן זקן.

בן זקן, כזכור, התעקשה כי שמה יפורסם ומנהליה מיהרו להגיב בחריפות והגישו תלונה למשטרה. ימים ספורים לאחר מכן עו"ד של הזמרת שלח מכתב התראה לנטע אלחמיסטר ונועה בני, בטענה כי הוא לא קיבל תשובות מספקות כשניסה לברר איך הסרטון הופץ ולמי יש גישה למצלמות האבטחה בחנות.

לאחר שהוגש מכתב ההתראה, אלחמיסטר ושותפתה לעסק מיהרו לפרסם תגובה בשמן: "אנחנו לא צילמנו ובוודאי שלא פרסמנו את הסרטון. דבר שני, הסרטון לא צולם בתא מדידה אצלנו כי בתאי מדידה אין מצלמות ואסור שיהיו. הסרטון צולם בחדר תפירה, שם מוצבת מצלמה גלויה לצרכי בטיחות וביטחון בלבד".

A post shared by baNaNhot Bikinis  (@bananhot) on

נטע אלחמיסטר ונועה בני מסרו בתגובה:

"כל כך מצער שנמצאים בינינו אנשים שמשקיעים המון זמן ואנרגיה בלהרוס ולפגוע באנשים אחרים. מצער עוד יותר שיש כאלה שחושבים שיש לנו חלק בהפצת הסרטונים. כרגע, כמו עדן, אנו קורבנות של מעשה מכוער ונפשע שביצעו גורמים עבריינים. לפני זמן קצר פנינו שוב למשטרה ואנו מצפות שתפעל בעוצמה נגד מי שפרץ למערך האבטחה של החנות. אנו נעשה הכל כדי למנוע הפצת סרטונים נוספים ונפעל למיצוי הדין עם הפורץ והמפיץ. אנו מבקשות מהציבור, בכל לשון של בקשה, שלא לקחת חלק בהפצת הסרטונים. ולמי שעשה את זה, חשוב לנו לומר: 'בסוף המשטרה תגיע אלייך – ואתה תשלם על מעשייך מחיר כבד'".