בוקר לא קל עבר על הזמרת עדן בן זקן, לאחר שנודע כי סרטון חושפני שלה מופץ במהירות בין אנשים בוואטסאפ. עדן, אחת הזמרות המוכרות בישראל, גילתה על הסרטון בשעות האחרונות ומטפלת בנושא בחומרה.

הזמרת הגיעה למדוד בגדי ים בחנות, נכנסה לחדר ההלבשה ומדדה שם את הפריטים שבחרה ותועדה במצלמות האבטחה, כשהיא ללא חלק עליון ומחליפה בגדים.

הסרטון החל להתפשט ולעבור בין אנשים, שקיבלו תיעוד של הזמרת כשהיא בעירום חלקי. מנהליה של הזמרת לא הקלו ראש בדבר ומיד פנו למשטרת ישראל על מנת לנסות ולבדוק כיצד ניתן לעצור את הזוועה, ולטפל במפיץ הסרטון ובמי שממשיכים להפיץ אותו ברשת.

זו לא הפעם הראשונה שדבר מהסוג הזה קורה למפורסמות בישראל. רובן לא הסכימו להחשף כשהדבר קרה ולא דיברו על הנושא, אך כן פעלו על מנת שינקטו צעדים חמורים כנגד מי שאחראים לעבירות מהסוג הזה. 

דבר דומה קרה לשדרנית הספורט שרון פרי, לאחר שנפרץ מכשיר הסלולרי האישי שלה והופצו תמונות אינטימיות שלה ברחבי הרשת. גם גורו הכושר, ענת הראל, עברה חוויה דומה ואף כתבה על כך פוסט בעמוד הפייסבוק האישי שלה. 

בינואר 2014 אושר בכנסת חוק של חברת הכנסת יפעת קריב, שקובע כי "פרסום תצלום, סרט או הקלטה של אדם המתמקד במיניותו, בנסיבות שבהן הפרסום עלול להשפיל את האדם או לבזותו ולא ניתנה הסכמתו לפרסום מהווה הטרדה מינית שדינה בפועל עד חמש שנות מאסר". זאת אומרת, זאת לא פגיעה בפרטיות, זאת עבירת מין.

עופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של עדן בן זקן, מסר בתגובה:

"אנחנו המומים מרמת השפל והחדירה לפרטיות שאליה אנשים מגיעים תמורת פירסום או כסף, אנו מגישים תלונה במשטרה ברגעים אלו, ואנו המומים שאנשים באים למדוד בגדים ומוצאים את עצמם נחשפים לסרטונים מהסוג הזה. עדן מגישה ברגע זה תלונה במשטרה והנושא בטיפול משפטי ומשטרתי, עדן המומה ונפגעה קשות מהחדירה לפרטיות, והחליטה לאשר את פרסום שמה ואף התעקשה לפרסם את שמה על מנת שהתנהלות מבישה זו שפוגעת באנשים מפורסמים ולא מפורסמים לא תקרה בעתיד לאף אדם, עם כל הקושי למען יראו ויראו למען כל האנשים שימצאו את עצמם במצב כזה".