אין כמו לראות קשרים בתחילת דרכם, ואם כבר קשר אז לפחות שיהיה פוטוגני ולוהט כמו זה של טום אביב ועדן פינס, שאחרי תקופה במחתרת סוף סוף יצאו מהארון כבני זוג.

כבר לפני חודש סיפרנו לכם שזוכה "מאסטר שף" והדוגמנית העולה מטפחים זוגיות חדשה, ומאז לאט לאט החלו השניים להיראות יחד בפומבי, מההגעה המשותפת לשבוע האופנה ועד הביקור בסטודיו של המקעקע אליאב אוזן.

סאגווי (צילום: רפי דלויה)
דוהרים יחד על הסאגווי לעבר השקיעה. פינס ואביב | צילום: רפי דלויה

כעת, פינס ואביב כבר לא נרתעים מהמצלמות ולפני מספר ימים (ה') נראו צמודים במיוחד באירוע השקת חנות הדגל החדשה של סגווי בישראל, שנפתחה בתל אביב. 

סאגווי (צילום: רפי דלויה)
כבר מנהלים דיונים כמו זוג נשוי? | צילום: רפי דלויה

אך הם לא היו האורחים המעניינים היחידים שנצפו שם: חוץ משי מיקה, קטריקס ודורון ביטון וכוכבת "איט גירלז", אבישג נגר, שהייתה אף אחראית על המוזיקה שהתנגנה ברקע, הגיעו להשקה גם צמד המאורסים לשעבר, קסניה טרנטול ועמרי בן נתן.

על אף שהיינו שמחים לבשר על מפגש מרגש בין השניים, בו לעיני מצלמות הם החליטו לפתוח דף חדש ולהשאיר את העבר מאחור, נוכחים במקום מתארים סיטואציה שונה לחלוטין. 

סאגווי (צילום: רפי דלויה)
סיי צ'יז. פינס ובן נתן | צילום: רפי דלויה

לא, לשמחתנו, גם לא התנהל קאט-פייט במקום, אך נוכחים במקום סיפרו כי נראה שהשניים תיאמו את ההגעה שלהם במיוחד כך שינכחו במקום בזמנים שונים, ולא ייאלצו להחליף מבטים (ובטח שלא כמה מילים).

כזכור, לפני קצת יותר מחצי שנה טרנטול נפרדה מהארוס בן נתן, אחרי כשנה וחצי של זוגיות צמודה ודביקה במיוחד, מאז שיצאו יחד מבית "האח הגדול". כפי שסיפרנו לכם, לאחרונה הדוגמנית בחרה לעזוב את דירת הרווקות שלה ברמת גן ולחזור להוריה שבלוד, שם היא זוכה לסביבה מחבקת, חמה ותומכת. 

סאגווי (צילום: רפי דלויה)
התחמקות יפה. טרנטול | צילום: רפי דלויה
סאגווי (צילום: רפי דלויה)
השמלה הזאת מוכרת לנו. שי מיקה קופצת מאירוע לאירוע | צילום: רפי דלויה
סאגווי (צילום: רפי דלויה)
סוואג או סאגווי? נגר | צילום: רפי דלויה