ועוד שניה אחרי ט"ו באב? מה עם קצת רחמים, או חוש פחות אכזרי של אירוניה?

עמרי בן נתן וקסניה טרנטול, שהכירו והתאהבו מול המצלמות בעונה השביעית של "האח הגדול", הפגינו זוגיות יציבה מיום שעזבו את בית האח. היום, אחרי יותר משנה וחצי ביחד, הם מפרקים את החבילה. זו בשורה דרמטית במיוחד, שכן השניים התארסו בחודש פברואר, אחרי הצעת נישואים מרגשת בכותל המערבי. על פי התכנון המקורי, בני הזוג לשעבר היו אמורים להתחתן כבר בחודש ספטמבר, אולם שרשרת תקלות טכניות גרמה לדחייה חוזרת ונשנית של האירוע.

מעריצים חדי עין בוודאי הבחינו שבאופן חריג למדי, עמרי וקסניה גם לא פרסמו גם תמונות משותפות ברשתות החברתיות בתקופה האחרונה והיום, כאמור, אנחנו מבשרים לראשונה על פרידתם.

באמת שאין לי מילים מרוב ההתרגשות ❤ אין לי מושג מאיפה להתחיל... הכותל בישבילי הוא מקום כל כך קסום, צנוע ועוצמתי בידיוק כמו הצעת הנישואין המושלמת שלי. אני מתרגשת, הכל עדיין מרגיש כמו חלום! תודה לממי שלי, למשפחה ולחברים שדאגו להפתיע אותי ובגדול! אני אוהבת אותך בייבי שלי. הפעם הצלחת ! (זה עדיין לא אומר שאני לא אחזיר לך על כל הפעמים  ) תודה רבה לכולם על האיחולים החמים  #הפעםבדקתישיששםטבעת

A post shared by Ksenia Tarantul קסניה טרנטול (@kseniatarantul) on

הודעת הפרידה הגיעה שבוע בלבד אחרי שקסניה ועמרי בישרו שנוסף על הקשר הזוגי, הם הופכים גם לשותפים עסקיים, וישתלבו בייבוא של מותג הקוסמטיקה האירופאי ג'ירוויטל, כשבן נתן ייקח חלק בשיווק וטרנטול תהפוך לפרנזטורית. התוכניות העסקיות עדיין מתוכננות לצאת לפועל, אבל ל-mako סלבס נודע כי על אף האהבה הגדולה שבין השניים, הזוגיות שלהם הגיעה לקיצה.

מעמרי בן נתן נמסר: "אין תגובה"

את קסניה טרנטול לא היה ניתן להשיג עד פרסום הידיעה.

A post shared by Ksenia Tarantul קסניה טרנטול (@kseniatarantul) on