שירי מימון נמצאת בימים אלה באחת התקופות העמוסות בחייה - צילומים כשופטת בעונה החדשה של "הכוכב הבא" (קשת 12), כיכוב כפרזנטורית בקמפיין חדש למוצרים לטיפוח הפנים, סיבוב הופעות ברחבי הארץ ובין לבין כמובן תיחזוק המשפחה שלה.

איך כיאה לוונדר וומן שהיא, מימון מוצאת זמן לשלב את כל אלה ב-24 שעות בלבד, וגם לא מפספסת הזדמנות להביע את דעתה ברבים כשהיא נתקלת בעוולות או בדברים אחרים שמטרידים אותה - גם אם זה יעלה לה בעוקבים ומעריצים.

הבוקר (ה') הגיעה הכוכבת ל"חדשות הבוקר" עם נסלי ברדה (קשת 12), שם התייחסה לפרשת הרב פירר, שהסעירה את המדינה לפני כחודש כשאמנים רבים יצאו נגד הדרת הנשים באירוע החילוני. כשקורין גדעון בחרה להגן על החלטתם, מימון לא נותרה חייבת והשאירה לה בטוקבקים מסר ברור: "בואי תעשי לי טלפון, אספר לך קצת על עולם הנשים בתעשיית המוזיקה בישראל". 

View this post on Instagram

ההדרה היחידה פה היא הדרת חרדים. הדרה של הרב פירר ושל אמונתו. מדובר באיש רב זכויות, על זה כולם מסכימים, רק שאת זכותו לקיים אירוע בהתאם לאורח חייו הדתי שוללים על הסף. אם הרב, שעוזר לדתיים וחילונים, נשים וגברים כאחד, מאמין שאסור לו לשמוע שירת נשים, מותר לו לקיים אירוע התרמה שלא יפגע בהשקפת עולמו. קל וחומר כשהאירוע (הפרטי!) הוא מעורב ומשתתפות בו נשים, רק לא שרות בו. הקריירה של אף זמרת ישראלית לא תיפגע מזה שלא תופיע באירוע אחד. די עם הפופוליזם. בשם העלק פמיניזם והשיוויון רומסים את חופש הדת. הכלה צריכה להיות דו כיוונית. מי כמוני יודעת.

A post shared by Corrina Gideon (@corringideon) on

כשנשאלה על ידי ברדה על ההתמודדות עם התגובות המגעילות שקיבלה בתגובה לדבריה, היא ענתה שאינה מופתעת: "אנחנו בתקופה של התלהמות, אנשים לא יודעים לקרוא ולהבין את מה שהם קוראים, הם קודם כל מתלהמים. התגובות הקשות שקיבלתי לא היו על מה שאמרתי, על הדרת נשים, אלא על הרב. שהרב הוא יקיר לבי, אי אפשר להסביר כמה האיש הזה צדיק, לא אמרתי עליו מילה ולא אגיד גם. דיברתי על הדרת נשים באירוע חילוני, לא היה נראה לי שזה הגיוני.

"אי אפשר לשלוח כל כך הרבה נשים הביתה. אני אומרת את זה כי אני במקום מדהים בחיים שלי ובקריירה, ואני רוצה את זה לא רק בשבילי אלא בשביל כל החברות בתעשייה, וכל הבנות והנשים שמגיעות ל'הכוכב הבא' ובאות להופעות שלי ואומרות 'למה שאשקיע בחלום שלי? כמה זמרות יש?'. יש המון, צריך לתת לזה מקום של כבוד".

View this post on Instagram

A post shared by Shiri Maimon (@shirimaimon1) on

בהמשך, סיפרה מימון גם על הצעד המפתיע שבחרה לעשות רגע לפני גיל 40 - קעקוע חדש: "כן, לגמרי משבר גיל 38. תמיד היה לי חשק, אפילו פעם אחת הלכתי עם אמא שלי לסטודיו לקעקועים והיא עזרה לי לחפש אחד...אבל לא מצאתי שום דבר שאהבתי. ככה נשארה לי הפנטזיה לאורך השנים, לעשות קעקוע, עד שמצאתי את מה שאני רוצה לכתוב על גופי אז הלכתי לבד בשעת צהריים, נכנסתי למקעקע ופשוט אמרתי לו מה אני רוצה - ועשיתי את זה בחמש דקות. כולם היו בשוק".