הסכסוך בין קורין גדעון לשירי מימון היה נדמה לרגע כמרחק פסע מהתנגשות כוכבית בין שתי נשים אהובות למדי בתעשיית הבידור הישראלית, אך תגובה אחת מצד המגישה הובילה לסיום מפתיע בגזרה הזאת.

למקרה שפיספסתם מה שקרה בסוף השבוע האחרון, נזכיר כי הכל החל כשגדעון כתבה פוסט על תקרית הדרת הנשים בהופעתו של הרב פירר: "ההדרה היחידה פה היא הדרת חרדים. הדרה של הרב פירר ושל אמונתו. מדובר באיש רב זכויות, על זה כולם מסכימים, רק שאת זכותו לקיים אירוע בהתאם לאורח חייו הדתי שוללים על הסף. אם הרב, שעוזר לדתיים וחילונים, נשים וגברים כאחד, מאמין שאסור לו לשמוע שירת נשים, מותר לו לקיים אירוע התרמה שלא יפגע בהשקפת עולמו. קל וחומר כשהאירוע (הפרטי!) הוא מעורב ומשתתפות בו נשים, רק לא שרות בו".

 

View this post on Instagram

ההדרה היחידה פה היא הדרת חרדים. הדרה של הרב פירר ושל אמונתו. מדובר באיש רב זכויות, על זה כולם מסכימים, רק שאת זכותו לקיים אירוע בהתאם לאורח חייו הדתי שוללים על הסף. אם הרב, שעוזר לדתיים וחילונים, נשים וגברים כאחד, מאמין שאסור לו לשמוע שירת נשים, מותר לו לקיים אירוע התרמה שלא יפגע בהשקפת עולמו. קל וחומר כשהאירוע (הפרטי!) הוא מעורב ומשתתפות בו נשים, רק לא שרות בו. הקריירה של אף זמרת ישראלית לא תיפגע מזה שלא תופיע באירוע אחד. די עם הפופוליזם. בשם העלק פמיניזם והשיוויון רומסים את חופש הדת. הכלה צריכה להיות דו כיוונית. מי כמוני יודעת.

A post shared by Corrina Gideon (@corringideon) on

גדעון הוסיפה ואמרה כי לדעתה, "הקריירה של אף זמרת ישראלית לא תיפגע מזה שלא תופיע באירוע אחד. די עם הפופוליזם. בשם העלק פמיניזם והשיוויון רומסים את חופש הדת. הכלה צריכה להיות דו כיוונית. מי כמוני יודעת".

מימון, שנתקלה בפוסט, לא הצליחה לעצור את כל הזעם שהצטבר בה, והתפרץ לבסוף בתגובה מצדה: "קל מאוד לא להיות זמרת ולכתוב. אם היו עושים לך כזה דבר בטלוויזיה מעניין אם את (!) שאוהבת להגיד את כל (!) מה שעל ליבה היית שותקת. מאוד מעניין. אירוע אחד? בואי תעשי לי טלפון, אספר לך קצת על עולם הנשים בתעשיית המוזיקה בישראל".

View this post on Instagram

My show swipe @tali_moas_makeup @lidorhadida_hairstylist @drorgeva @shurarishona

A post shared by Shiri Maimon (@shirimaimon1) on

אם כך, כעת, מגיעה כאמור התגובה מצדה של גדעון, שביקשה לבחור בפייסנות מפתיעה: "גם אם דעותינו חלוקות, אני אוהבת אותך ומעריכה אותך הכי בעולם! אחת התותחיות שיש לנו כאן". האם זה סיפק את הזמרת? אנחנו מתקשים לומר, אבל נראה שלבינתיים נאלץ להסכים שלא להסכים.

_OBJ