"חצית את הגבול", "זאת הטרדה מינית", "ילדות עוקבות אחריך!", אלה היו רק חלק קטן מהתגובות השליליות שקיבל מייקל לואיס השבוע כשפרסם סרטון ובו רואים אותו מבצע את אתגר הבקבוק בעירום מלא, כשאיבר מינו מטושטש.

כידוע, מדובר באתגר שהפך לוויראלי בשבועות האחרונים, בו אנשים מצולמים כשהם מנסים לפתוח פקק של בקבוק באמצעות הרגל. לואיס, לעומת זאת, לקח את האתגר צעד אחד קדימה ופתח את הבקבוק בעזרת איבר מינו. שעות ספורות לאחר שהסרטון עלה, רשת אינסטגרם מחקה אותו, זאת כנראה לאחר שרבים דיווחו על הסרטון של לואיס כתוכן פוגעני.

מייקל לואיס, ינואר 2019 (צילום: instagram)
חצה את הגבול? לואיס | צילום: instagram

בפוסט ארוך שפרסם היום (ו'), הגיב לואיס באריכות לסערה שיצר. "'הקנאה אוכלת והעירום מביך בני אדם' ואני לא שפוי...? כל זה התחיל כבדיחה אצלי בחבר’ה. אף אחד לא חשב שאני באמת אעשה את זה. אז אמרתי למה לא? זה התבקש", כתב לואיס. "בזמן שכולם עושים העתק הדבק לאתגר הבקבוק אני החלטתי שאצא מאיזור הנוחות הצבוע וה'קורקטי' ואעשה את מה שאף אחד לא מספיק גבר לעשות. העפתי פקק עם בולבול. מאז שאני ילד קטן תמיד עשיתי מה שבא לי!".

עוד הוסיף הכוכב: "אני רק רוצה לציין שכבר כמה שנים שאני בתהליך חיבור מחדש לילד שבתוכי שאיבדתי אחרי שעשו עליי עליהום מטורף כשהייתי בן 21. ילד. ברחתי מכאן הכי רחוק שיכלתי והגעתי למקומות הכי חשוכים עם עצמי. היו לי מלא מחשבות אובדניות והרגשתי אבוד".

"היום שאני מרגיש משוחרר, מחובר לילד שבתוכי שרוצה להנות מהחיים האלה, אתם הסאחים מגיבים כמו שאתם מגיבים על משהו שאף אחד אחר לא היה מספיק גבר לעשות. גרמתי לכם להנות מהרגע ולשכוח מכל השטויות שמסביב. העפתי פקק עם בולבול. יותר שטותי ומצחיק וויראלי מזה?".

כידוע, המגישה מעיין אדם לא הצליחה גם היא להתחמק מהפרשה כשהבחינה כי חברת הכנסת סתיו שפיר עשתה לייק לסרטון המדובר. אדם מיהרה לעשות צילום מסך ושיתפה אותו בסטורי שלה, לצד הכיתוב: "החלק הכי מעניין בסרטון של מייקל לואיס הוא שחברת הכנסת סתיו שפיר אהבה אותו".