חצה את הגבול? חשבנו שאתגר הבקבוק מיצה את עצמו עוד לפני שהתחיל, אבל אז הגיע מייקל לואיס, שפרסם הערב סרטון בו הוא פותח בקבוק כשהוא עירום לחלוטין עם איבר מינו בלבד. שעות ספורות לאחר שהעלה לואיס את הסרטון לאינסטגרם, הוא הוסר מהרשת החברתית.

כידוע, מדובר באתגר שהפך לוויראלי בשבועות האחרונים, בו אנשים מצולמים כשהם מנסים לפתוח פקק של בקבוק באמצעות הרגל. האתגר זכה לפופולריות בחו"ל והגיע בימים האחרונים גם לישראל, כשפוליטיקאים כמו יאיר לפיד ואהוד ברק סיפקו גרסה משלהם לקונספט.

מייקל לואיס מבצע את אתגר הבקבוק
מתוך הסרטון שהעלה לואיס | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של מייקל לואיס

נראה כי לואיס לקח את האתגר צעד אחד קדימה. הסרטון הפרובוקטיבי שהועלה לחשבון האינסטגרם שלו אמנם צונזר, אבל הוא עדיין הצליח לגרור לא מעט תגובות. זמן קצר לאחר שהעלה את הסרטון, לואיס ביקש להרגיע את הרוחות בסטורי שהעלה: "חברים, הרגתם אותי! תהיו רגועים", כתב. "זה כולה בקבוק, קצת הומור לא הרג אף אחד מחר יום חדש".

למרות שמייקל התפרסם בתור כוכב ילדים ונוער, הוא פרסם סרטון מיני שגרם ללא מעט תגובות נסערות בטענה שילדות עוקבות אחריו והן לא צריכות להיחשף לתוכן בוטה שבו, בין היתר, רואים איבר מין מטושטש.‎

זאת לא הפעם הראשונה שמייקל לואיס חושף את איבר מינו ברשתות החברתיות. כזכור, בעבר הוא העלה סרטון בו הוא נראה מכין קפה בביתו מבלי לשים לב שאיבר מינו מציץ בתוך הפריים.