יש סיכוי סביר שמערכת היחסים של דן רושנסקי ואורנה דנינו דוברה יותר מהגירושים של בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי, אבל זה רק בזכות העובדה שהשניים לא מפסיקים לייצר עניין, גם אחרי שהם יצאו מבית "האח הגדול".

אז אחרי שצפינו בהם מנהלים קשר צמוד בבית המפורסם, אורנה ודן הספיקו לבלות יחד אחרי שיצאו מהבית וימים ספורים לאחר מכן השניים בחרו להפריד כוחות ולנתק קשר סופית, בעיקר כי דן החליט שהוא לא מעוניין בכך יותר.

ימים ספורים אחרי הפיצוץ בין דן לאורנה, מקורבים סיפרו כי דן חבר למעיין אשכנזי ואביחי אוחנה והשלושה הגיעו לתובנות לגבי הקשר איתה והבהירו מפורשות ששלושתם לא מתכוונים לשמור על יחסים טובים איתה. גם כשדנינו יצאה לאירועים מתוקשרים ופגשה את השלושה, הם ניתקו מגע לחלוטין ולא בילו יחדיו ולו לרגע.

האח הגדול (צילום: אור גפן)
ממשיכים לייצר כותרות. דן ואורנה | צילום: אור גפן

אמנם כעת אנחנו כעת בעיצומו של חג הפסח ולא ביום כיפור, אבל דן נתקל באורנה באחת המסיבות אליהם הוזמנו השניים ועל פי נוכחים במקום, דן ניגש לאורנה וביקש ממנה לדבר. השניים ניסו ללבן ביניהם את העניינים, אך את לאורנה, כך מסתבר, ההסברים של דן לא מספקים והיא הבהירה לו שמעריציה מאוד כועסים עליו. 

על מנת לסגור את הפינה ביניהם סופית ולגרום למעריצים של אורנה להיות רגועים, דן צילם את עצמו כשהוא אומר לאורנה שהיא חברתו הטובה ביותר מהבית, שכיף לו להיות לידה ושהיא אחות על מלא. כמעט האמנו לו, אבל לא.

דנינו, סוף הסיפור?

"אנחנו ביחסי שלום, מאז דיברנו פעם אחת ואיחלנו חג שמח".

אורנה ודן בחצר (צילום: האח הגדול 24/7)
מיודדים על אמת או שלא? רק הזמן יגיד | צילום: האח הגדול 24/7

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם