און רפאלי, בן הזקונים למשפחה הענפה, חוגג באופן רשמי היום את יום הולדתו ה-20 אבל בגלל שבימינו הוא לא רק עסוק בשירות צבאי אלא גם בצילומים לסרט חדש, רפאלי ויתר על הרמה עם חברים ובמקום זאת הלך על ארוחת ערב אינטימית בקרב המשפחה ומשם המשיך עם חברים להרים לחיים בבר ברעננה.

משפחת רפאלי החליטה להתכנס באחת מהמסעדות בהרצליה כשאתם בטח מדמיינים את רפי, ציפי, בר, דור ואון יחד עם התוספת החדשה - בייבי ליב ואבא שלה עדי עזרא אבל זה לא המקרה כי חסרונם של השלושה סביב השולחן הורגש בהחלט.

אז איפה הייתה בר? אנחנו מניחים שלא מדובר בקושי למצוא בייביסיטר ואם תשאלו מקורבים למשפחה, הם יאמרו לכם שבשל העיתוי הספונטני וההתראה הקצרה, האחות הגדולה - שנמצאת בקשר קרוב מאוד עם אחיה הקטן - לא יכלה להגיע.


מן הצד השני כמובן, יש מי שטוענים כי הסיבה להיעדרות של בר היא המתיחות שקיימת בינה לבין אביה רפי ובינה לבין אחיה דור. זאת לא הפעם הראשונה שאנחנו שומעים על מתיחות בין רפי לבין בר כשהסיבה היא מערכת היחסים שלה עם עדי עזרא אבל מתיחות עם דור, האח האהוב? זה כבר מפתיע. גורמים המקורבים למשפחה מספרים שהמתיחות עם דור התגלתה דווקא על רקע מקצועי.

"זו לא הסיבה שהיא לא הגיעה", התעקשו מקורבים לרפאלי'ז, "זה פשוט לא הסתדר לה. זה היה אירוע ספונטני והמשפחה נמצאת שם כמעט בכל יום שישי. למעשה, זה היה כמו ארוחת שישי רגילה. אין מה לעשות עניין". אנחנו, כפי שכבר הבנתם, חושבים שדווקא יש סיבה לעשות עניין. 

ציפי רפאלי סירבה להגיב לידיעה.

בר רפאלי, דור רפאלי (צילום: אמיר מאירי)
בונים על פיוס בקרוב | צילום: אמיר מאירי
און רפאלי (צילום: לם וליץ סטודיו)
בטוחים שבר תפצה במתנה | צילום: לם וליץ סטודיו

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם