זה כבר חודשים ארוכים שהדרמה האחרונה בחיים של שימי תבורי עושה כותרות אבל הפעם נראה כי המצב המשפחתי הסבוך בין תבורי לבניו ילדיו הצליח להיות אפילו מורכב יותר. 

לאחרונה התגרש תבורי מאשתו הרביעית, סילביה זיו, תושבת לוס אנג'לס איתה ניהל מערכת יחסים לונג דיסטנס, כשבשנים האחרונות הקשר הלך והתפורר עקב סירובו של תבורי להיכנס לארה"ב על ידי רשות ההגירה.

לא הרבה אחרי כן, תבורי הספיק למצוא מערכת יחסים חדשה, עם אישה שניהל איתה רומן קצר לפני 25 שנה. הקשר חודש בעקבות טענתה לבת ממנו.


בעוד השניים חידשו את הקשר הרומנטי, תבורי התרחק לחלוטין מבני משפחתו, חבריו ואפילו מאמרגנו, יואל בן אמו. תבורי ביטל עשרות הופעות מתוכננות, השיל כמות נכבדת ממשקלו ועבר להתגורר עם בת זוגו בתל אביב.

אחרי חודשים ארוכים של נתק ודאגה בסביבתו של תבורי, בניו אלירן ואלעד תבורי החליטו לספר הכול על הפרשה המוזרה לחיים אתגר בתכנית "אנשים" שתעלה לעונה חדשה ברביעי הבא.

אלירן: "חיים, אני יכול להגיד לך שאנחנו דואגים לו, דואגים לו מאוד".

אלעד: "אני גם יכול להגיד לך שאני אישית לא דיברתי עם אבא שלי יותר מחצי שנה, לא החלפתי איתו אפילו מילה אחת ולא ראיתי אותו. שמע, אני לא בקשר איתו וזה פשוט כואב לי".

אלירן: "אי אפשר להגיע אליו".

אלעד: "אין לי אפילו את המספר שלו, שתבין".

אלירן: :אנחנו דואגים לו מאוד, חוששים לבריאות שלו".

חיים: "מה קרה שם?"

אלירן: "משהו לא טוב, מאז שכל הדבר הזה התחיל, משהו לא בסדר פה, אי אפשר להגיע לאבא".

חיים: "מאז שכל הדבר הזה התחיל, אתה מתכוון מאז שיש לו זוגיות חדשה? אני מדייק?".

אלירן: "חיים, היו לאבא הרבה תמיד תמיד תמיד, אני בעד אהבה זוגיות, אנחנו רק רוצים אותו בריא ושלם ושיחזור הביתה ושהיה לנו בריא. אבא נראה לא טוב, אנחנו חוששים, אנחנו דואגים לבריאות שלו".

שימי תבורי: "אני נשאר בארץ" (תמונת AVI: mako)
"אבא נראה לא טוב, אנחנו חוששים". שימי תבורי | תמונת AVI: mako

"אנשים", ימי רביעי-חמישי ב-18:50

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם