אם שי חי חושב שעליו עוברים ימים קשים, שרק ירים טלפון לזמר דודו אהרון שבימים אלו מתמודד עם כמה משברים במקביל, כשהחמור מכולם הוא הנתק ביחסים הקרובים שלו עם אמו ציפורה.

מלבד הסכסוך המתוקשר של דודו עם המנהל האישי שלו בשנים האחרונות, אייל מלכא, מתברר כי גם בגזרת המשפחה מדובר בקרע עמוק, כזה שלא יסתכם בהאשמות הדדיות בבית המשפט

מאז שהתפרסם זה ידוע שאי אפשר להזכיר את דודו אהרון בלי להזכיר באותה הנשימה את אמו - זו זכתה לשיר מצליח שהוקדש עבורה, כיכבה לצדו בתכנית "הרווק" וידועה בתור זו שמאשרת כל בחורה שנכנסת לחיי בנה.

בדיוק המעמד הזה של ציפורה בחייו הוביל למשבר העמוק בין השניים. מקורבים מספרים כי זו תקופה שאהרון ואמו ציפורה אינם מדברים וכי הזוגיות המתהדקת של אהרון עם בת הזוג היא הגורם העיקרי לכך.

עוד ב-mako סלבס:

המצב אף החמיר כשדודו (30), שהקפיד להתגורר במשך כל השנים האלו ברחובות, העיר הסמוכה לקריית עקרון בה גדל ובה אמו מתגוררת, החליט לעבור עם החברה שיר רוזנבלום (25) לגבעתיים.

על אף כי מדובר בצעד טבעי עבור דודו, שמעיד על עצמו לא אחת כעל מי שמעוניין להתמסד, הוא לוקח קשה את המצב בין השניים ואף שיתף את חבריו בקושי הגדול.

מאחר שגם אנחנו מכירים את מערכת היחסים הקרובה והאוהבת בין האם לבנה, זו שגם גרמה לו להקדיש לה שיר עם מילים כה חמות, אנחנו מקווים כי מדובר בעניין של זמן עד שנשוב לראות את ציפורה מריעה לבנה מהשורה הראשונה בהופעות שלו.

עורך דינו של אהרון, עו"ד מוטי קהירי, בתגובה:

"איננו מופתעים מהתגובות המגיעות מסביבתו של אייל מלכא, ומהטקטיקות בהן הוא משתמש, לרבות עירוב הוריו וחייו הפרטיים של דודו אהרון. את ענייניו של מר אהרון אנו מנהלים באופן תרבותי יותר ולא ניגרר לרכילות זולה ולסגנון זה".

דודו אהרון (צילום: ארן חן צלמים)
דודו, ציפורה ושיר בתקופה טובה יותר | צילום: ארן חן צלמים

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם