היו לנו כבר תוכניות על חופשות רומנטיות ביעדים אקזוטיים עבור עוז זהבי וענבר לביא, אבל נראה שהקשר הטרנס-אטלנטי הזה, חודש בלבד, ייגמר מוקדם מהצפוי ובטעם רע במיוחד.

למערכת mako סלבס נודע כי היחסים בין הכוכב המקומי לבין השחקנית המתגוררת בחו"ל עלו על שרטון ועל פי מקורבים, העסק נגמר בצורה "מסריחה". גם אתם מריחים?

מקורבים לזהבי סיפרו לנו כי "הוא הרגיש שהיא מנצלת אותו כדי להתפרסם, לא הגיוני שכל צעד שלהם יופיע במדורי הרכילות וזה ברור שזה ממנה". 

אותו מקורב הוסיף כי "יש עוד הרבה דברים שאנחנו מעדיפים שלא להגיד, מה שיש לענבר ועוז הם אמורים לסגור ביניהם, למרות שהכל כבר נסגר וברור, כי לחזור ביחד הם ממש לא יחזרו".

עוד ב-mako סלבס:

מהצד של לביא, לעומת זאת, לא נשארו חייבים והגיבו לטענות: "כמו התחושה של עוז, גם מרגישה מנוצלת. היא ממש לא צריכה את עוז כדי להתפרסם. אם הוא רצה שזה לא יצא החוצה, הוא לא היה הולך לבית מלון בים המלח ומצטלם עם אנשי המלון במטרה שיוציאו יח"צ, שלא ישחק אותה כאילו הוא יומיים בתחום".

אם זה לא מספיק מלוכלך ,הם דאגו גם להוסיף ש"ענבר חוזרת לארה"ב לטובת קידום של הסדרה בה היא מככבת, 'THE LAST SHIP', של מייקל ביי והיא ממש לא צריכה שחקן שהקריירה שלו נעצרה בישראל ולנצח תהיה בישראל", האשטאג אאוצ'!

השניים התחילו לצאת לפני כחודש כשברקע היו צקצוקים רבים לגבי האמינות של מערכת היחסים הזו. למרות שבתקופה הקצרה הזו הם גם נצפו יחד מאוהבים במיוחד וגם שיתפו ברשתות החברתיות מפגני חיבה, נראה כי מערכת היחסים הזו הסתיימה וממש לא הולכת לחזור. צ'ילבות? לא מומלץ.

מטעמם של השניים טרם נמסרה תגובה.

עוז זהבי וענבר לביא
בלי עצבים, בסדר?
עוז זהבי וענבר לביא
טשטוש כמו שעשו האחד לשנייה
עוז זהבי
קיווינו מאוד אבל נתגבר
עוז זהבי וענבר לביא
זוגיות מיוחצנת?

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +