רק אתמול הרשת געשה בעקבות הוידוי האמיץ של רחלי רוטנר, העיתונאית שחשפה את סיפור ההטרדה המינית של ח"כ "בית היהודי", ינון מגל, בפוסט קשה לעיכול בפייסבוק.

אחרי שמגל הגיב בפוסט משלו בנושא, רוטנר המשיכה ועוררה השראה במתלוננת נוספת לצאת לאור ולחשוף את החוויה הקשה שעברה עם מגל.

אבל לפני שרוטנר עמדה במרכזה של הפרשייה הזו, היא עמדה במרכזה של אחת אחרת - זו שגרמה לכוכבת הריאליטי, אביבית בר זוהר, לנקוט נגדה בצעדים משפטיים.

באוגוסט האחרון, כשסיפור מערכת היחסים לכאורה של בר זוהר וח"כ שרון גל יצאה לאור, רוטנר פרסמה במסגרת מדור קבוע שלה באתר המתחרה איורים לעגניים של בר זוהר.

עוד ב-mako סלבס:

רוטנר העלתה איורים בהם נראית בר זוהר בעלת חזה גדול במיוחד, מה שגרם לאחרונה לטעון כי מדובר באקט "מוגזם ומשפיל" ולפנות אליה במכתב אזהרה לפני תביעה.

לפני כשלושה ימים, טרם הפרסום של רוטנר בעניין מגל, בר זוהר העבירה לעיתונאית את המכתב באמצעות עורך דינה, גיל בר זוהר, בו נטען כי "הם דורשים להסיר את הכתבה מהאתר ובכל מקום בו היא ניתנת לצפייה. בנוסף עליהם להודיע כיצד הם מתכוונים לפצות את בר זוהר על הנזקים שנגרמו לה והוסיפו להיגרם לה מהכתבה".

במידה שהדרישות לא יומלאו בתוך 72 שעות, "הורתה בר זוהר לעורך הדין לנקוט בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותה", על פי הכתוב במכתב.

בנוסף לצעד המשפטי שנקטה, בר זוהר הוסיפה: "רחלי רוטנר הטרידה אותי מינית. היא זלזלה בי, היא השפילה אותי ולא כיבדה את היותי אישה בדיוק כמוה. אני חושבת שכל אישה יכולה להזדהות עם מה שאני מרגישה. כל אישה שנראית טוב, כל אישה שמחצינה את המיניות שלה. שום אישה לא צריכה לקבל השפלות כאלה. דווקא היא, שעברה מה שעברה, הייתה צריכה לפרגן לי".

רחלי רוטנר: "אין תגובה".

איור של אביבית בר זוהר
האיור של בר זוהר מתוך המדור של רוטנר

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם