עוד לפני עידן בר רפאלי וגל גדות, אי שם בשנות התשעים, היתה עמית מכטינגר אחת מהדוגמניות הישראליות המצליחות ביותר בעולם. מאז הספיקה להתחתן, להביא ילדים, לעבור להתגורר בחו"ל ולהעלם מהנוף שלנו.

לפני מספר שנים היא החלה לעשות צעדים לקראת חזרה לפרונט, אך לא לסוג הכותרות האלה היא ציפתה: מכטינגר נתפסה בפעם השלישית נוהגת תחת השפעת אלכוהול. 

בראיון שהעניקה לתכנית "אנשים", כשבועיים אחרי גזר הדין שקבע לה מאסר על תנאי, היא מדברת לראשונה על הסיטואציה הלא מחמיאה, כמו גם על הבדידות הגדולה שדבריה ליוותה את ילדותה, ועל מחיר הכניסה לעולם הדוגמנות במה שלטעמה היה גיל צעיר מדי.

עוד ב-mako סלבס:

אתמול בלילה פחדת שהשופט יגיד שאת הולכת לכלא?

"אני לא יכולה לענות על השאלה הזאת, אולי צריך להגדיר אותה קצת אחרת. פחד זה לא מילה טובה. חשבתי יותר על זה שעשיתי עבירה, טעות חמורה ונענשתי עליה. קיבלתי עונש ראוי - גם עונש מעשי וגם אישי".

מה אישי?

"בזה שאני חטאתי בדוגמא האימהית לילדים שלי ולילדים בכלל. אני מאוד מאוד מצטערת, מאוד".

בינך לבין עצמך, את מצליחה להבין איך עלית 3 פעמים על ההגה כשאת שיכורה על?

"היום בטח שאני מצליחה להבין, זה מאוד ברור לי. למה זו לא השאלה... עשיתי עבירה חמורה ונענשתי, ככה זה... אני לא חושבת שאפשר להגדיר אותי כ"משתקמת". כולם שותים, כולם עובדים קשה, כולם צריכים פעם בכמה זמן להתאוורר לשכוח מהיום וזה עדיין לא עושה אותם מכורים או מסוכנים לחברה".

היו אנשים שחשבו שאולי את אלכוהליסטית?

"אני לא יכולה לחשוב מה אחרים חושבים, אני יכולה לחשוב מה אני חושבת. מול עצמי אני יודעת שהייתי לא בסדר, עשיתי עבירה חמורה ונענשתי עליה".

עמית מכטינגר (צילום: צ'ינו פפראצי)
"חטאתי בדוגמא לילדים שלי". מכטינגר | צילום: צ'ינו פפראצי

עוד mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +