אחרי שבשבוע שעבר סיפרנו לכם על הסכסוך המתמשך בין דודו אהרון לבין אמו ציפורה, מתברר כי הסכסוך בין השניים לא נשאר בגבולות המשפחה והוא הגיע אפילו לרדיו.

ציפורה ומשה אהרון, הוריו של דודו, התקשרו לשדרן אליקו בזמן תכניתו "ערב ים תיכוני" ברדיו לב המדינה בחמישי האחרון, כשהם מבקשים לעלות לשידור.

אליקו הופתע לגלות שהסיבה לבקשה הייתה העובדה שאמו ציפורה רוצה לפתוח את כל פרטי הסכסוך - בשידור. ציפורה, בעידודו של משה, שחררה את כל המעצורים ולא חסכה בפרטי המריבה הכואבת.

"אתמול הלכנו לבקר את הילד", סיפרה ציפורה. "אז אמרנו לשומר 'החברה של דודו רוצה לראות אותנו במצלמה'. פעם ראשונה הלכתי לבקר את הילד והיא לא מכניסה את אימא שלו ואבא שלו. היא השאירה אותנו בחוץ, היא אמרה שתביא לנו משטרה. היא...אני נעשיתי חולה. אבל אל תדאג, אני הולכת לשם שבוע הבא ותראה מה אני עושה לה".

אם עוד לא עקבתם, "היא" זו שיר רוזנבלום בת ה-25, החברה של אהרון בן ה-30 בשנה האחרונה, איתה עבר להתגורר בגבעתיים דווקא (ולא בתל אביב, כפי שסיפרה ציפורה) לפני כתשעה חודשים.

עוד ב-mako סלבס:

"...זה לא דודו, הילד שלי ילד טוב", המשיכה ציפורה. "אין כמו הילד שלי. היא צעקה עליו, אני שומעת אותה ברמקול של השומר, היא אומרת לו 'אימא שלך ואבא שלך לא יכנסו'. הילד ירד למטה. היא גמרה לי על הילד - הוא לא עשה לא כיפור, לא ראש השנה, לא שבתות, מעל חצי שנה הוא לא בא אליי בגללה. היא מאיימת עליו, שולטת עליו... שתי הבחורות שהיו לי לא עשו ככה כמו זאתי.

"אני מוכנה למות בשביל דודו, הוא ילד טוב. הוא כל השנים כיבד אותי.. הכל העניק לי הילד הזה. מה לא עשה בשבילי ובשביל בעלי? היא שינתה אותו, היא אשמה, זה שק נחשים, לא אישה. אתמול היא לא הכניסה אותי ושמה אותי בקור בחוץ. ירד דודו, היא אמרה לו - ההורים שלך לא עולים... הבחורה הרסה לי את הילד".

מילים קשות? בהחלט. אבל כאן ציפורה לא עוצרת וממשיכה בתיאורי המריבה. "אבל דודו לא ילד קטן", ניסה להרגיע אליקו. "נכון", השיבה ציפורה והמשיכה: "אז הלכתי אתמול לדבר איתו, היא קיבלה קריזה וזרקה אותנו כמו כלבים בחוץ. איזה כלה היא רוצה להיות? באתי פעם ראשונה מאז שעבר לתל אביב... דודו מפחד ממנה. היא הרסה לי את הבית. יכול להיות שהיא התערבה גם באייל מלכא, יכול להיות... היא אישה רעה".

אליקו עצר את ציפורה וביקש ממנה לפנות לדודו, בתקווה שהוא שומע את פנייתה. "דודו תחזור הביתה, תחזור לרחובות. תעזוב את בחורה הזאת, היא לא מתאימה לך, היא גרמה לנו לצרות. הבחורה הזו הרסה לנו את הבית.איך היא רוצה להיות כלה שלי? גם אם היא תמות ותצא מהקבר, היא לא תהיה כלה שלי... אני כל יום בוכה. אתה לא יודע מה עובר עליי בחצי שנה הזאת".

 עו"ד מוטי קהירי, המייצג את אהרון, בתגובה:

"דודו מאוד אוהב ומעריך את אמא שלו, כמו את כל בני המשפחה שלו. זה לא פעם ראשונה או אחרונה בהיסטוריה שאם אינה מאשרת את בחירת ליבו של בנה. דודו מקווה ומאמין שאמא שלו תקבל את בחירתו בסופו של דבר. מכל מקום, מדובר בעניין משפחתי פרטי שאנחנו לא מתכוונים לדון בו בתקשורת".

 

דודו אהרון (צילום: ארן חן צלמים)
יאללה, סולחה! אה, עוד לא? | צילום: ארן חן צלמים

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם