נראה לנו שעל תופעת הרשת עדן אברג'יל עובר יום ממש לא טוב ובימים הקרובים היא תצטרך להפנים את הביטוי העמוק שהיא עצמה הגתה ממש לא מזמן.

אברג'יל (20) החליטה להשיב לטענות של הצל, צייד עוכרי ישראל מטעם עצמו ולדעתו, שכינה אותה "היצור הבלונדיני עם שיער הקש" וביקש להציף פוסטים ישנים שלה מתקופת "צוק איתן".

אחרי שחטפה חיצי ביקורת קשים בנושא, אברג'יל ביקשה להשיב לטענות של הצל בדרך שלה - תמונת עירום שלה כשדגל ישראל מכסה את האיזורים האינטימיים שלה.

עוד ב-mako סלבס:

היא אף הוסיפה את הכיתוב: "קבלו את המלכה של ישראל. קדימה, תנו לי בכפיים", אבל רגע אחרי שמחאנו כפיים בתרועה, התברר כי אברג'יל הסירה את התמונה מהרשת אבל לא לפני שסיפקה הסבר מנומק בנושא. 

לדבריה, היא פרסמה את התמונה "בתום לב, תוך ציפייה שהיא תהווה הוכחות לנאמנות שלי למדינה", רק שהגולשים הגיבו אחרת שמציפתה והציפו אותה בגינויים וחיצי ביקורת שליליים.

אברג'יל המשיכה בהתנצלות: "מאז הפרסום של הצל עם התמונות בהן התבטאתי בצורה לא מכבדת כלפי חיילי צה"ל, אני מנסה לפצות ולהוכיח בכל דרך שאני אוהבת את המדינה, ואת חיילי צה"ל, וגאה להיות אזרחית במדינת ישראל.

הבנתי בדיעבד שביזיתי את הדגל ואני מבקשת להתנצל, לא זו הייתה כוונתי. בבקשה תבינו, גם אני בן אדם, וגם לי יש רגשות. אלמד מהמקרה ואסיק מסקנות. ומי שלא טוב לו, יום טוב לו". הבנתם?

ג'נה ג'יימסוון, אוקטובר 2015
מעניין אם הן יודעות שאפשר להביע תמיכה גם עם בגדים. ג'יימסון

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם