מאז התיישב על כסא המנטור ב"דה וויס", אביב גפן כבר הספיק להסתכסך עם לא מעט זמרים וקולגות. האחרון שזכה למנה עסיסית של ביקורת ממנו היה דודו אהרון שממש לא נשאר חייב.

תחילתו של הריב החדש בביצה התרחשה אתמול בזמן השידור החי של תכנית הריאליטי כשאחד המתמודדים, אלקנה מרציאנו, בחר לבצע את השיר אהוב של אהרון, "אימא יקרה".

כבר אפשר לנחש שגפן לא אהב את הביצוע - בלשון המעטה - ובביקורת שלו החליט גם להבהיר את דעתו על השיר עצמו. "כיוצר ישראלי המילים מביכות אותי", אמר, והוסיף כי לטעמו מדובר בשיר רדוד עם מילים מזעזעות. 

עוד ב-mako סלבס:

אהרון החליט להגיב למילים החמות של גפן בעמוד הפייסבוק שלו. "אביב גפן, לידיעתך השיר 'אמא יקרה' נכתב כתוצאה מאימא שמעניקה לי ולאחיותיי את כל הרגש, החום ואהבה שיש בעולם. כנראה שאת הרגש הזה לעולם לא הרגשת ולכן היתה לך ביקורת על מילות השיר".

בהמשך אהרון החליט להשיב באותה מנה של זלזול כשהזמין אותו לאחת ההופעות הקרובות שלו בהאנגר 11 ועקץ: "שם תוכל לחוות ולראות כמה רגש ועומק יש בשיר הזה (שזיכה אותי גם בפרס מלחין השנה של אקו"ם). הגיע הזמן שגם אתה תרגיש מה זה חום ואהבה אמיתית של קהל שמבין בטקסטים לחנים ורגש".

ירון אילן, יקיר המוזיקה המזרחית, צפה גם הוא מהצד בכל ההתרחשות הזאת והחליט לפנות באופן אישי באינסטגרם שלו לאביב. כך כתב אילן: " תגיד, אביב, מה אתה עף???? מבחינתי, כאזרח ישראלי ששירת כקצין בצבא, אתה אדם קטן שהטיף להשתמטות ולהתאבדויות, וקרא לדור מצויין דור מזויין. למה הטקסטים האיומים שלך כלפיי אחרים תמיד נוגעים באנשים מהז׳אנר הים תיכוני?

"אני בז לך, לא כיוצר או כזמר, כי בעיניי אתה לא זה ולא זה - אני בז לך כאדם שחצן ומלא בעצמו. הייתי מציע לך, רגע לפני שאתה שולל טקסטים שנוגעים באלפי אנשים, לגשת ולקרוא למשל את הטקסט הבא 'במקום די מגעיל שנקרא לו הבית, גר אדם מבולבל שנקרא לו אני'. כנראה שאתה באמת אחד 'מגדולי הדור' בכתיבה הפתאטית שלך!"

כפי שכבר הבנתם, גפן הצליח לייצר לעצמו שני יריבים חדשים בביצה. אנחנו לא יודעים אם הוא יחליט להגיב למתקפה הנגדית אבל מה שבטוח - אם כך הוא יחליט, הולך להיות מעניין בשבוע הקרוב.

אין תמונה
לא נשאר חייב. אהרון משיב
דודו אהרון - עוברת מולי (תמונת AVI: דור מלכה)
עכשיו אני מחייך, חכו שתראו אותי עצבני | תמונת AVI: דור מלכה
אביב גפן בקיסריה (צילום: ליאור רוטשטיין)
יש הנחות ב"חבר" אם אתה צריך כרטיס | צילום: ליאור רוטשטיין

 mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +