אישה ברעלה

אתם חייבים לקרוא את הספר האקזוטי הזה שמתאר את חייהן של נשים במדינה מוסלמית שלפעמים שמה יופיע על הכריכה ולפעמים לא! סיפור על הסתרה, דיכוי, חברה פטריאכלית ממשטרת ומיניות מודחקת, תחת הקשר אקטואלי שהוא גם חשוב וגם סקסי. אחרי הכל, רעלה זה הרומן רומנטי החדש. ובכלל, בטח תיזכרו ב"לקרוא את לוליטה בטהרן" שהצליח נורא ואולי זה ישכנע אתכם לקנות גם את הספר הזה, וגם אסוציאציה לשער המפורסם ההוא של הנערה האפגנית ב"נשיונל ג'יאוגרפיק" לא יכול להזיק.

קהל היעד: נשים בנות שישים וחמש עם חיבה לאקזוטיקה ולצבי יחזקאלי.

איש הולך לבדו בשלג

אתם חייבים לקנות את הספר הזה כי יכול להיות שמדובר במותחן סקנדינבי שעדיין לא קראתם! ז'אנר האיש הבודד מול עץ בשלג מרמז על ספר מתח שמנסה להעמיד פנים איכותיות, אבל הוא בעצם בדיוק אותה תעלומת רצח/היעלמות, רק עם מעיל.

קהל היעד: אנשים שעוברים דרך סטימצקי בנתב"ג.

אובייקט ארוטי לא ברור

אתם חייבים לקנות את הספר הזה כי "חמישים גוונים  של אפור" העיף לכם את המוח! שעון חול, נעל, פרח, מטפחת, כל דבר שאפשר לצלם על רקע כהה ויכול לרמז באופן מעורפל על כך שמדובר בספר זיונים. אל חשש, לרוב יתווספו גם המילים "לוהט" או "עוצר נשימה" לאלו מכם שאינם רגישים לניואנסים.

קהל היעד: חרמניות.

תמונה במסגרת מצויצת

אתם חייבים לקנות את הספר הזה כי הוא מביא את סיפורן של לפחות שלושה דורות של נשים חזקות! תמונה במסגרת מצויצת מרמזת על נוסטלגיה, זיכרונות ושושלת סבוכה. ייתכן ומדובר בתעלומה משפחתית שהגיבור יצטרך לפתור וראשיתה בחלופת מכתבים מסתורית. כן, מכתבים, לא תכתובת הוואטסאפ המודרנית והקרה שלכם.

קהל היעד: אנשים נוסטלגיים, אספני מטבעות, יוסי אלפי.

ציור של אדוארד הופר

אתם חייבים לקרוא את הספר העמוק הזה העוסק בבדידותו של האדם המודרני! הוא משרטט באופן מדויק ופוצע את משבר אמצע החיים שכידוע, מאופיין בבהייה נוגה בחלל האויר ובקושי ליצור קשר עין עם הזולת. או לחילופין, סומכים על כך שתתבלבלו ותחשבו שמדובר בעוד אסופת סיפורים של קארבר.

 קהל היעד: נשים אינטליגנטיות שקוראות ספרים על מנת להסיח את דעתן מנישואיהן המרקיבים.

ילד קופץ לבריכה

אתם חייבים לקנות את הספר הזה כי מדובר בסיפור חניכה והתבגרות מרגש! הילד על המקפצה רוצה, מצד אחד, לקפוץ למים, אבל מצד שני יש בו פחד מפני הלא נודע. סיפור של קיץ על חרדה, כמיהה ואובדן בתולים.  

קהל היעד: צעירים לפני יציאה מהארון.

סדרת "מגדל בבל" של ברויגל

אתה חייב לקנות את הספר הזה כי מדובר בספר עיון רציני וכבד על נושאים שאתה רוצה שיחשבו שמעניינים אותך! כלומר, ספר לפרופסורים למדעי המשהו שיום אחד יכתבו גם ספר עם תמונה של מגדל בבל על הכריכה.

קהל היעד: אנשים משעממים.

מכונת כתיבה

אתם חייבים לקנות את הספר הזה כי אתם אנשים של מילים! אתם מתחרמנים מזה שאתם אוהבים ספרים ואיור של מכונת כתיבה מזכיר לכם את סדנת השירה שתמיד רציתם להשתתף בה, או את פנטזיות עליית הגג עם ההרמס בייבי המקרטעת שחלמתם להקליד עליה במרץ בגלל שלפטופ זה כזה המוני.

קהל היעד: אנשים שקוראים ספרים ברכבת כדי שאנשים אחרים יראו שהם קוראים ספרים ברכבת.

שמשייה אדומה, מטריה אדומה

אתן חייבות לקרוא את המסע הנשי המעצים והמסעיר הזה! השמשייה האדומה מעניקה כתם צבע היוצר אפקט "רשימת שינדלר", כלומר מבודד ומבליט את הדמות הנשית שפניה מוסתרות תמידית על מנת להפוך את המסע הזה לגנרי במיוחד, כזה שיכול לקרות אפילו לכן.

קהל היעד: נשים בהליכי גירושים ובעיצומו של ניקוי רעלים.

סוס נדנדה

אתם חייבים לקנות את הספר הזה כי מבפנים אתם עדיין ילדים! כפי הנראה מדובר בספר על ילדות נגזלת או תום מאוים ואתם אוהבים ייצוגים אסתטיים של געגועים, נוסטלגיה וזכרונות מודחקים. אתם מאמינים שכל ילדות היא קסומה ומצמררת באותה המידה. כפי הנראה תחנטו את התינוקות שלכם בשמלות עם תחרה ונעלי לכה בובה.

קהל היעד: פסיכולוגים, אנשים שמנסים לשחזר טראומה.

אישה מביטה מהחלון

אתם חייבים לקנות את הספר הזה כי גם אתם במשבר אמצע החיים וקצתם בנישואיכם! נשים המביטות מהחלון כפי הנראה מרגישות כלואות בחייהן וכמהות להרפתקאה, תנו לספר הזה להיות החלון שלכן! רובן לבושות בכותונת שקפקפה מה שאומר שאולי יהיה סקס, לאף אחת מהן לא רואים את הפנים כך שאתן יכולות להלביש עליהן את הפרצוף שלכן. 

קהל היעד: נשים בנות חמישים שאהבו את "לאכול, להתפלל, לאהוב".

צללית של ברנש עם מגבעת

אתם חייבים לקנות את הספר הזה כי אתם קלישאה! הרי ברור שמדובר במותחן גנרי שבמרכזו גבר שכלתן, לוגם וויסקי ומדחיק רגשות שיספוג מהלומה או שתיים לפני שיגיע לפתרון התעלומה. אתם מתגעגעים לימים של פעם, כשנשים נטו להתעלף הרבה וגברים היו יכולים לשתוק או להתאבק עם דוב ולא דרשו מאף אחד להתחבר לרגשות שלו.

קהל היעד: מנויי "בלייזר", מעריצי ג'יימס בונד, בודקי תוכנה, פוטין.

עיר אירופאית עם פנס רחוב

אתן חייבות לקנות את הספר הזה כי אתן נפש רומנטית הכלואה בלבנט! את טיפוס מהורהר אבל אורבני, את מרגישה שההיסטוריה של אירופה על כתפייך למרות שאת גרה בשהם, את אוהבת גשם, ערפל, ספרים על השואה וללמוד מילים אקראיות בצרפתית מ"דולינגו". כפי הנראה גם קנית עששית למרפסת, אבל לא נשפוט אותך על זה. 

קהל היעד: בנות הזוג של הגברים שקוראים ספרים שעל כריכתם יש צללית של ברנש עם מגבעת. וגם: אנשים שקונים בשדה התעופה ספר על העיר שהם טסים אליה.

רגליים של אישה

אתם חייבים לקנות את הספר הזה כי אתן נשים חזקות ועצמאיות! וכי יש בו סקס. כלומר, רוב הסיכויים, כי הרי מדובר ברומן שבמרכזו מסע התבגרות וחניכה של אישה צעירה שאינה מודעת ליופייה (אבל שנוח לה על עקבים באופן לא אמין), שמגלה סוד משפחתי מטלטל ושלומדת להאמין בעצמה.

קהל היעד: חיילות בחפש"ש, בנות בחופשת סמסטר מהבין תחומי, כאלה שעשו פולואו למרסל מוסרי.

לכל כתבות המגזין