גלי - glee פין (צילום: mako)
הסמים הכריעו אותו? קורי מונטית' | צילום: mako
אחד מסיפורי ההצלחה המפתיעים של השנים האחרונות בטלוויזיה, הסתיים בסוף השבוע האחרון בטרגדיה גדולה. קורי מונטית', מי שגילם את דמותו של פין הדסון בארבע העונות האחרונות של "גלי", סדרת הלהיט של רשת "פוקס", נמצא אמש (שבת) כשהוא ללא רוח חיים במלון "פיירמונט פסיפיק רים" בוונקובר.

מונטית', בן 31 במותו, נכנס למלון ב-6 ביולי והיה אמור לפנות את חדרו אתמול בצהריים. כששעת הצ'ק אאוט חלפה, נכנסו אנשי צוות האחזקה לחדרו של השחקן ומצאו אותו מוטל על הרצפה. בשלב זה לא נמסרה עדיין סיבת מוות רשמית על ידי הרשויות, זאת על אף שמונטית' סבל במשך שנים מהתמכרות קשה לסמים. בראיון שהעניק ב-2011 סיפר שהתנסה לראשונה בחומרים הממכרים בגיל 13 ואושפז במכון גמילה בגיל 19 לאחר שמשפחתו וחבריו החליטו לנסות להצילו.

את קריירת המשחק שלו החל מונטית' כבר ב-2004 בתפקיד אורח בסדרת המדע הבדיוני "סטארגייט". בהמשך התארח בסדרות רבות נוספות, ביניהן "פלאש גורדון" ו"סמולוויל", אבל את הפריצה הגדולה עשה כשנכנס לנעליו של פין הדסון בסדרה המוזיקלית של ריאן מרפי. הדסון היה תלמיד מקובל חברתית, שהחליט להיכנס למועדון המוזיקה, בו חברים מי שנמצאים בתחתית ההיררכיה של התיכון. סיפור האהבה בינו לבין רייצ'ל ברי (ליה מישל) היה אחד מהמאפיינים הבולטים בעונה הראשונה והמוצלחת של הסדרה. 

מונטית' זכה עם צוות השחקנים של "גלי" בפרס ה-SAG ב-2011 ובפרס השחקן הטוב ביותר בפרסי ה-"Teen Choice".

אין תמונה
מונטית' עם ליה מישל ודנה אגרון, כוכבות "גלי"

אין תמונה
כוכב הפוטבול שהפך לזמר

בואו לפייסבוק שלנו