ג'ימי פאלון יעזוב בחודשים הקרובים את תכנית הלייט נייט של רשת NBC כדי לרשת את ג'יי לנו ב"תכנית הלילה" המיתולוגית. אבל עד שזה יקרה, נשאר מספיק זמן כדי לייצר כמה זיכרונות ויראליים שיישארו ברשת הרבה אחריו. אחת מהבדיחות (שהפכה בינתיים לסוג של מסורת בתכנית) הפכה את בראיין וויליאמס, המגיש ועורך החדשות הקפדן של חדשות הלילה ברשת, לראפר הכי לוהט ברשת.

הכל החל בתכנית ששודרה לפני שבוע (רביעי), אז הציג פאלון לראשונה מאש-אפ של קטעים ערוכים מתוך המהדורות בהנחייתו של וויליאמס, ששולבו יחד לגרסה מצחיקה במיוחד של " Nuthin' But a G Thang'", אחד מהלהיטים הגדולים של סנופ דוג. מרגע שעלה לרשת הפך הקטע לויראלי והגיע ל-2.5 מיליון צפיות ביוטיוב. עורכי התכנית ראו כי טוב והחליטו להמשיך עם קטעים נוספים של וויליאמס בתכניות הבאות.

ביום חמישי הציג פאלון קטע ערוך נוסף של וויליאמס, הפעם בטייק אוף על "Regulate" של וורן ג'י. גם הפעם הפכה הדאחקה ללהיט ברשת עם למעלה מ-650 אלף צפיות. מה שהוליד, כמובן, קטע נוסף גם בתכנית של יום שישי: "Straight Outta Compton" של N.W.A. וויליאמס עצמו לא הגיב עדיין לכיוון הקריירה המעניין שהוצע לו על ידי פאלון וצוות התכנית, אבל אם זה יקרה, אל תתפלאו אם התגובה תגיע עם ציטוט של פאף דאדי.

>> בואו לעמוד הפייסבוק שלנו