נדב בורנשטיין, מגיש "חי בלילה", הגיש הבוקר תלונה במשטרה נגד הרב איתן בגדדי. התלונה הוגשה בעקבות קריאתו של הרב לסקול למוות הומואים ובהתייחסות ישירה לבורנשטיין.

ב"חי בלילה" עלו לאחרונה שורה של פרסומים בנוגע לאמירות פוגעניות של הרב בגדדי, שעורך דרשות המפורסמות בפייסבוק וביוטיוב. בין השאר התבטא הרב נגד נשים עם לבוש חושפני (שזו, לדבריו, הסיבה לכך שהן חולות בסרטן השד), דחה את הרעיון של דיכאון אחרי לידה, וכינה אישה שמנהלת יחסים עם גוי "זונה".

בעקבות הפרסומים החל הרב בגדדי לתקוף את בורנשטיין. בשבוע שעבר כינה אותו בשמות גנאי, והשבוע קרא לו "הומו שמצהיר קבל עם ועדה שהוא כופר בשם ובתורתו". הרב ציין כי "גבר שהולך עם גבר, הומואים, זה המוות שלהם בסקילה. סוקלים אותו מוות בסקילה שזה המוות החמור בתורה. זורקים אותו ממקום גבוה. לא מת הבן אדם - לוקחים אבן גדולה מגלגלים עליו עד שתרסק אותו לא מת הבן אדם עדיין כל העם באים רוגמים אותו באבנים את הבן אדם הזה".  

 בורנשטיין סיפר על הגשת התלונה בפוסט שפירסם הערב בפייסבוק, ובו כתב בין השאר כי "האיש הזה שמכנה את עצמו רב מציג פרשנות מסוכנת לתורה, שאפילו גורמים בעולם החרדי מסתייגים ממנה".

הבוקר הגשתי תלונה במשטרה נגד האיש שמכנה את עצמו רב, "הרב איתן בגדדי"  שמנסה להלך עליי אימים בקרב מאמיניו.האיש הזה שמכנה...

Posted by ‎חי בלילה - נדב בורנשטיין‎ on Wednesday, February 10, 2016

"זה מסוג הדברים שחייבים להגיב עליהם", אמר בורנשטיין ביציאה מתחנת המשטרה. "לא רק אני, באופן אישי, שמרגיש שהרב קרא למאמיניו לרצוח אותי. אנחנו פחות משנה אחרי הרצח במצעד הגאווה בירושלים. יכול להיות שבבית יושב בחור צעיר או בחורה רואים רב שאומר שהומואים המוות שלהם זה בסקילה שצריך להרוג. אני חושב שהמשטרה חייבת להתערב ולו רק בשביל שבפעם הבאה הרב הזה או כל רב אחר שמתיימר לפרשן את התורה יחשבו פעמיים לפני שהם מתבטאים בצורה כל כך מסוכנת".