אין תמונה
"הכל דבש". הגששים מגששים
עברו אודישן

גברי בנאי ושייקה לוי יככבו בסדרה של יעל פוליאקוב "הכל דבש". פוליאקוב החליטה כי העונה הבאה של התוכנית תוקדש לזכרם של אביה פולי ושוש עטרי. גם ציפי שביט סגרה על השתתפות בעונה החדשה.

אחרי ששירז טל נבחרה לתפקיד המנחה, נסגרו השבוע צוות השופטים של תוכנית הריאליטי "פרויקט מסלול". השופטים אשר צפויים להשתתף בתוכנית הם השחקנית ענת וקסמן, הסטייליסט גל אפל והמעצב ויקטור בלאיש. צמד ספרי הצמרת ז'קלין ואביגדור ליכטנשטיין הופקדו על עיצוב השיער של הדוגמניות. מעצב האופנה ששון קדם נבחר לתפקיד המדריך המקצועי של המתמודדים. צילומי הסדרה התחילו ביום שלישי, והיא מתוכננת לעלות בקיץ הקרוב.

 מירב פלדמן תנחה את תוכנית חדשות הבידור החדשה שעולה בערוץ הילדים. התוכנית תכלול כתבות שטח של עמית בחובר.

חן שילוני תגיח לתפקיד אורח בדרמה החדשה של יובל סגל, "טקסי דרייבר". שילוני תגלם שחקנית בפרסומת ותשחק לצד דביר בנדק.

הילה ערן, רוני סופרסטאר, חן אהרוני וג'ייסון דנינו הולט צילמו פיילוט לתכנית מערכונים קצרים שתפיק חברת ההפקה המשפחתית של הילה ערן, בתקווה שאחת הזכייניות תתעניין ותקנה את המוצר.

אין לי כסף אין לי

ערוץ 1 ניתק את המכשירים הסלולאריים של כתביו הבכירים. רשות השידור ביקשה מהעיתונאים לחתום על מסמך שמגביל את ההשתתפות בשיחות ל-600 שקלים. לאלו שסירבו (איילה חסון ויואב לימור) נותק הטלפון הנייד באמצע יום העבודה.

הסדרה "מסכים", שהעונה השנייה שלה משודרת בימים אלה ב-yes, לא תמשיך לעונה נוספת. בימים האחרונים קיבלו בלוויין החלטה מערכתית לבטל את כל הסדרות מרובות הפרקים שלא משודרות בזמן צפיית השיא. גם "גירושים נפלאים", הסדרה שיצרה לימור נחמיאס ותעלה בקרוב, לא תזכה לעונה שנייה.

רן דנקר ואנה בוקשטיין בהקרנת מסכים
דנקר ובוקשטיין. יורדים מהמסכים | צילום: עודד קרני

מה קורה ברמת החי"ל

גדי סוקניק חוזר בתוכנית אקטואליה ותרבות חדשה שתיקרא "אנשי היום", ותשודר ברשת בימי רביעי וחמישי ב-19:00.

אביב גפן לבוש צבאי חובש כובע
גפן. יחליף את צדי? | צילום: ערן לם

הפקת "כוכב נולד" הציעה לאביב גפן להצטרף לפאנל השופטים בעונה החדשה, ככל הנראה במקום צדי צרפתי או צביקה פיק. גפן הבטיח לשקול את הנושא ולהחזיר תשובה בהקדם. שמות נוספים שנמצאים על הכוונת: קרן פלס, גידי גוב ודני סנדרסון. 

פורמט התוכנית "אינסטינקט בסיסי" של רשת בהנחיית אביעד קיסוס נמכר ל"Digital Rights Group", מפיץ הטלוויזיה העצמאי הגדול ביותר בבריטניה, המחזיק גם בערוץ 4 הבריטי.

מה חדש בבית הוורד

בעקבות הצלחת הסרטים הדוקומנטריים על גואל רצון וחיים רביבו, מתכננים בערוץ 10 להקדיש רצועה שבועית לסרטי התעודה בימי חמישי ולהתמודד כראוי מול "המירוץ למיליון" של רשת.

יהודה לוי ומשה איבגי, מסיבת סיום צילומים הבורר
יודה ואיבגי | צילום: שוקה

מיקי חיימוביץ' עובדת בימים אלה על סדרה דוקומנטרית חדשה לערוץ 10 שתעסוק "בקשר השתיקה של האמהות". הסדרה תעסוק בלבטים, בפחדים ובשאלות שאופפות אמהות טריות.

שעשועון השידוכים הישראלי "משחק מקדים", ששודר בערוץ 10, יעלה ביום שבת הקרוב בטלוויזיה הפולנית. בשנים האחרונות נרכשו זכויות ההפקה של הפורמט ע"י 11 מדינות בעולם וביניהן ארה"ב, אירלנד, איטליה, קנדה, וצרפת. 

 "נענע 10" במגעים לשיתוף תכנים ומכירת מדיה משותפת עם "nrg". על פי ההסכם המתגבש אתר נענע 10 ייהנה מתכני החדשות של עיתון מעריב, ובתמורה יאפשר ל"nrg" לפרסם באתר שלהם תכנים חדשותיים שיגיעו מערוץ 10.

הוט? יס

"הבורר 2" שוברת שיאים עם כחצי מיליון הזמנות ב-VOD בסוף השבוע האחרון לשני פרקי העונה החדשה.

יהונתן גפן, גילה אלמגור, אריק לביא, טוביה צפיר, יהורם גאון, ספי ריבלין ולהקת "תיסלם" יזכו לרצועה מיוחדת, שתקרא "דוקוקלאסיקה" שתעלה בפסח בערוץ "הוט בידור ישראלי".

היסטריית האח הגדול VIP: כ-80 אלף לקוחות רכשו את ערוץ 20. על-פי הערכות, כ-120 אלף צופים ירכשו את הערוץ. ההכנסות מהערוץ נחלקות בין HOT ו-yes לבין זכיינית ערוץ 2 קשת.

בראשית VOD :2010 גם בלוויין. שנה וחצי אחרי שאושר, yes מתחילה לגבש את שירות הזמנת התכנים שלה. מנכ"ל החברה רון אילון ציין כי השירות צפוי להיות זמין למנויים ברבעון הראשון של שנת 2010.

קמפיינים

עיתונאי הספורט רון קופמן יוביל את קמפיין רשת המסעדות "בורגוס" עונה שנייה ברציפות בתמורה לכ-50 אלף דולר. בתיאבון!

טל פרידמן צילם קמפיין לשופרסל.

סכסוכים ומריבות

טמירה ירדני נגד נירית וייס: ירדני אמרה בשבוע שעבר בראיון ל-7 לילות שעולם ה"פנאי פלוס" הוא עולם נחות. עורכת המגזין נירית וייס הגיבה במכתב חריף בו נכתב בין השאר כי "את הרי יודעת עד כמה רבה הייתה תרומתו של המגזין למפעלותייך התרבותיים וגבוהי המצח דוגמת 'שמש', 'מרגול שופטת' ו'שישי שואו'. ירדני הגיבה לוייס: "זה רק מוכיח שתרבות 'פנאי פלוס' ירודה ובעיקר לא אמינה".

"פנאי פלוס" נגד יודה ונינט: השניים לא מופיעים בתמונות מאירוע השקת העונה השנייה של "הבורר" ובעמוד שהוקדש לביקורת על הסדרה, לוי נחתך מתמונת היח"צ. השמועות אומרות שהסיבה לחרם היא היעדרותו של לוי מצילומי שער של כוכבי הסדרה למגזין.