חן אלמליח, שדרנית רדיו בגלגלצ, פוטרה היום מתחנת הרדיו הצבאית בעקבות דברים שפרסמה בעמוד הפייסבוק שלה. אלמליח כתבה בפייסבוק, בעקבות אירוע הדריסה הבוקר בכפר הבדואי אום אל חיראן: "גם אני הייתי דורסת שוטר אם היו מפנים אותי בכוח מהבית כדי לבנות יישוב לאנשים חזקים ממני, ואל תדברו איתי על חינוך". הדברים פורסמו לראשונה באתר האינטרנט של ערוץ 20.

בסטטוס (שלא היה פתוח לציבור, אלא רק לחברי הפייסבוק של אלמליח) הופיעה תמונתו של שמעון יהושע, תושב שכונת כפר שלם בתל אביב, אשר נורה למוות ב-1982 בידי שוטר במהלך מהומות סביב ניסיונות פינוי התושבים. אלמליח הסירה את הסטטוס מהפייסבוק, ככל הנראה בעקבות התגובות הזועמות, אך צילום מסך של הסטטוס רץ ברשת.

מגלי צה"ל נמסר: "אין מקום בגלצ ובגלגלצ לשדרית המביעה תמיכה בדריסתו המכוונת של שוטר, על כן הוחלט לסיים לאלתר את ההתקשרות עם חו אלמליח". מפקד גלי צה"ל, ירון דקל, צייץ תגובה דומה בחשבון הטוויטר שלו:


אסף אטדגי הביעה הערב תמיכה באלמליח: "אני אוהב אותך מלא, אפילו שאני לא מסכים עם כל דעותייך".

הזמרת אליוט (שרון בן עזר) כתבה: "אם השדרנית הכי מבריקה ומעניינת שמשדרת בגוף המעופש הזה כותבת בכנות שגם היא היתה נלחמת בשוטרים אם היו באים לפנות אותה מהבית, אז מיד מפטרים אותה. כי לגיבורי צבא ההגנה מותר להיות גזענים ולהרוג בכיף (...) וירון דקל צריך לכסות מהר על התחת שלו. פחדנים, צבועים, משתפים, קרנפים".

העיתונאי והבמאי רון חכלילי פנה בפייסבוק לירון דקל: "תוכל למסור בבקשה דרישת שלום לגידי אורשר שחזר לשדר בתחנה שתחת פיקודך, כאילו כלום לא קרה, למרות התבטאויותיו הגזעניות והמחליאות כלפי מזרחים, בעוד חן אלמליח, השדרנית הכי מרתקת שאי פעם תפגוש, פוטרה ממש היום בגלל סטטוס שאני לא מבין מה רע, מסוכן או לא תקין בו?".

תגובתה של אלמליח טרם התקבלה.