שבוע מצוין עובר על גל גדות, אחרי שהשתתפה בפסטיבל קומיק קון ושם לא רק חשפה טריילר מלא ראשון ל"ליגת הצדק" לצד חבריה גיבורי העל של DC, אלא גם כי העבודה של "וונדר וומן 2" החלה רשמית - ושיש למה לחכות. אבל מסתמן שגם חדשות טובות באות בשלשות -עם הידיעה הטרייה על כך ש"וונדר וומן" הפך באופן פורמלי לסרט הכי מכניס של הקיץ בקופות ארצות הברית.

הסרט, שהכניס עד עתה 389 מיליון דולר, חצה סוף סוף את המתחרה מהיקום הקולנועי של מארוול, "שומרי הגלקסיה 2", שעד עכשיו שלט בצמרת עם 387 מיליון דולר. ועם זאת, לגדות והאמזונה שלה עוד יש דרך לחצות כדי להתגאות בטייטל הבינלאומי - בו מחזיק ההמשכון ל"שומרי הגלקסיה" עם 860 מיליון דולר, לעומת 779 מיליון דולר של "וונדר וומן" - פער של 81 מיליון דולר.

עוד הישג טרי בו יכול להתגאות הסרט של הכוכבת הישראלית הוא הסרט השני הרווחי ביותר של 2017, אחרי "היפה והחיה" של דיסני, עם הכנסות בגובה 504 מיליון דולר. גם בבחינת סרטי המקורות של גיבורי העל (הסרטים בהם מוצגות הדמויות וסיפורם לראשונה) "וונדר וומן" שנייה רק ל"ספיידרמן" מ-2002 (שעומד על 403 מיליון דולר), אחרי שעקפה את "דדפול" (363) ו"שומרי הגלקסיה" הראשון (333).

עוד חדשות טובות לאחים וורנר, הן שעם ההצלחה הקופתית המתמשכת של "וונדר וומן" ו"דנקרק" הטרי (לצד הצלחות קודמות כמו "לגו באטמן" ו"קונג: אי הגולגולת") - האולפנים חצו את רף מיליארד הדולר בקופות ארצות הברית - וזו השנה ה-17 שהם מצליחים להגיע להישג הזה. עם "בלייד ראנר 2049" ו"ליגת הצדק" שיצאו בהמשך השנה - אפשר רק לנחש שהם יוכלו להכתיר את 2017 כשנה מצליחה באמת.

mako תרבות בפייסבוק